1. bugün öğle saatlerinde abdullah gülün yeniden cumhurbaşkanı adayı olması ile ilgili yapılan bir programda spikerden ayar üstüne ayar yiyen, sonra telefonla bağlanan sırrı sakık'tan da ayar yiyen şamaroğlanına dönmesine rağmen yenilen pehlivan güreşe doymazmış misali suçlamalarına devam eden milletvekili.

  edit: ooo ilk giri ha. güzeeel.

  edit2: üç sene sonra şu giriye eksi oy verenler bana ulaşsın acaba hangisi dediğim programı hatırlıyor. gözünüzü bu kadar kılıçdaroğlu sevgisiyle körleştirmeyin.
 2. abdullah gül'ü eleştirirken bir önceki cumhurbaşkanımız sayın sezer'in yaptığı atamalar sorulunca biz sezer'in bazı kararlarını beğenmiyorduk ama medyaya malzeme olmasın diye ses çıkarmadık diyerek güldüren milletvekili.şimdi sormak lazım..
  -sezer yapmazdı da diyelim ki yaptı- ülke için yanlış bir karar alsaydı 10. cumhurbaşkanı yine ses çıkarmayacak mıydınız ?
 3. bu aralar memleketi ,yattığı derin uykudan uyandırmaya çalışan milletvekili.
  ardarda yaptığı açıklamalarla chp yi gerçek bir muhalif çizgiye taşıyor.
 4. akp'nin yeni hedefi olan kişi. özellikle dengir mir mehmet fırat kişisi sürekli bu insanın üzerine oynamakla görevlendirilmiş akp milletvekilidir. bir nevi kemal kılıçdaroğlu'ndan sorumlu akp kurmayıdır. kendisi bir çok yolsuzluk vakasının ortaya dökülmesinde başrolü üstlendiği için akp'nin bir numaralı hedefidir. son olayda canlı yayına çıkmadığı için tüm akplilerin hedefi haline gelmiştir. fırat kendisi için bugün "onu müfteri ilan ediyorum" demiştir. niye? niye müfteri ilan ediyor? çünkü kılıçdaroğlu müfteri olursa onun ortaya döktüğü tim iddiaların şaibeli olacağını düşünüyorlar. halkın gözünde onu müfteriymiş gibi göstermeye çalışıyorlar.

  ülkenin tüm kaynaklarını eş dost hısım akraba sömürdünüz yetmedi, daha yapacak çok işiniz var, ama bu adam yolunuza çıktı hepiniz ona çullanın ki inandırıcılığı kalmasın. sizin fikir babanızın da dediği gibi "hadi ordan sizi gidi yiyiciler sizi!". siz bu adamın bir şeyine takılıp kalacağınıza şaban dişli olayına, gaziantep vakasına, batman, denizli, denizfeneri iddialarına cevap verin. verin ki görelim kim müfteri? kim yiyici.
 5. açık, net, doğrudan konuya yönelik açıklamalarıyla dikkat çeken kişi. o kadar alışmışız ki konuyu dolandıran, saptıran, uzun uzun anlatıp da hiç bir şey ifade edemeyen politikacılara, bu açıdan dikkat çekici.
 6. sadece yapması gerekeni yapan kişidir.herkesin normal şartlarda olması gerektiği gibi ama herkes goygoy denizinde yüzdüğünden mütevellit çok aşmış adam gibi görünmektedir ve böyle göründüğü için rahatsızlık duyduğuna da emin olduğum kişidir.
 7. hakkaniyetli akp'lilerin bile "kemal beyi ciddiye alın " dedirten , chp ye belki bundan sonra kaliteli politikayı getirecek taze kan , chp 'nin olması gerektiği muhalif çizgide tutabilecek şu anda chp içerisinde bulunan ender kişilerden biri
 8. dengir mir mehmet fırat'a hitap ederken yaptığı barongöndermesiyle beni benden almıştır kendisi. zeki, cesur ve cüretkar politikacı.