• görseller

• kedi besleyen erkek vs köpek besleyen erkek
  1. köpek besleyen erkek clint eastwood , kedi besleyen erkek ise ashton kutcher'dır.. varın seçimi siz yapın.

ha bu arada client eastwood dediysek dede halini demedik, en vurdulu kırdılı hallerini,iyi kötü çirkini hatırlayın!
  2. freudian bakarsak olaya, iktidar gücü sarsılmış, bastırılmış duyguları olan, kendi sahip olmadığı güç ve asaleti kodlayan erkek köpek; ruhunu dinlendirmeye ihtiyacı olan, bastırılmış duyguları olmayan, kendine güvenen erkekler kedi besler.

köpek besleyene örnek hitler,
    kedi besleyene örnek don vito corleone.

ayık olmakta fayda var.

notingen: kimi arkadaşlar demiş ki köpek sevdiği için köpek, kedi sevdiği için kedi. öyle başka şey aramaya gerek yok deyu. e arkadaşlar biz de zaten burada bu insanların "neden beslediğini" değil "niye köpek ya da kedi tercih ettiğini" anlatıyoruz. onunla bunun arasında kocaman bir fark var. o ye.
  3. kucağında battaniyeye sardığı, sarıldığı kedisiyle veterinere gitmekte olan erkek vs "reis, reis, lan reis" diye tasmasını çıkarıp serbest bıraktığı köpeğini yakalamaya çalışan, laf geçiremediği köpeğinin peşinde koşan erkektir. kedileri de köpekleri de severim, kendileriyle anlaşmayı bilene de sevgi saygı beslerim fakat köpeğin arkasından sokak boyunca koşturup arabaların önüne atlayıp çoluk çocuğa madara olmamak gerek. o köpeğin sahibi olmayı bilmek gerek.
  4. kedi sevdiğim için kedi besliyorum muhtemelen köpek seven erkekler de köpek besliyorlardır. fark bu. olayı abazan bakış açısına çevirmemek gerekiyor. size şaşırtıcı gelebilir ama bazı erkekler sadece sikişmek için yaşamıyor.

not: unutmadan söylemek istiyorum sadece sikişmek için yaşamayan erkeklerin cinsel hayatının daha hareketli olduğunun garantisini verebilirim sizlere. sex eylemi için sikişmek dediğim için de affola, gidip ağzıma biber süreceğim birazdan.
  5. bilinçaltına falan girmeye gerek yok,köpek seviyosa köpek kedi seviyosa kedi besler abi.küçükken kasabada yaşarken köpeğimiz vardı,hala da köpekleri çok severim,evet insanların bilinçaltı bi şekilde dışarı vurur,ama illa beslediği hayvan meselesinde dışa vuracak diye birşey de yok takdir edersiniz ki.
  6. köpek besleyen erkeklerin çoğu gösteriş budalasıdır ve apaçi takımındandır.bu tip erkekler genellikle hava olsun,kız tavlayalım düşüncesiyle ellerinde alman kurdu,doberman vs.cinsi köpeklerle parklarda dolaşıp bir yandan apaci müzikler eşliğinde köpek dövüştürür bu pis caniler.köpeği güç gösterisi olsun diye kullanmak,o zavallıya hayvana işkence çektirmek nedir yani?! bu tiplerin, ellerindeki köpek kadar değerleri,insaniyetleri yoktur maalesef.tabi her köpekli erkek böyledir demiyorum,çoğunlukla dedim yani,istisnalar olabilir