• atlas

bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  • görseller

• keşan
    • keşan
  1. ıspartanın bir ilçesinde yaşarken aniden hayatımıza giren,herkesin hep gülen yüzüne kucak açtığı,sırf eşofmanının arkasında yazdığı için esasen murat olan adı unutulan sevigili arkadaşımıza seslenirken kullandığımız isim
  2. sokaklarında hızla giden at arabalarının yarıştığı, at b.klarından ve çingenelerin kirliliklerinden dolayı etrafın pis koktuğu yer.
  3. 5 ay 5 gün bünyesinde barındığım, alkol tüketimi ve kültürü üst düzey olan, inanılmaz güzel bağyanlara sahip güzide bir edirne ilçesi.

şunu söylemeden geçemiycem; hani hep derler ya "var mı ulan izmir'in kızları gibisi" diye. bu keşan'a gitmemiş insanların uydurduğu bir hurafedir. yoktur öle bi'şey. kedidir o.
  4. müzik gibidir, rüzgar eser toz duman arasında, çalgılar susmaz kulaklarda. bu yaprakların sesi olsun, yolun sesi olsun, klarnet sesi olsun uzaklardan farketmez, güzeldir her zaman ..
  5. yüksek içme potansiyeline sahiptir. her sokakta dolu meyhane bulunur.meyhanelerdeki yaş ortalaması 14 ten başlar sınırsız ilerler.. çok ciddi boyutta genç meyhanelere akın eder çünkü sadece içtiğinizi ödersiniz fiyatlar makuldur meze sınırsız ve bedavadır...okul çıkışlarının okul kaçışlarının uğrak yeri meyhanelerdir ve ramazan ayında dahi açıktır.

-abi kafam bozuk yaaa dersler kötü
    -koy götüne salih abinin mekana gidelim iki tek atalım ..
    -tamam be abi skerim mını yürü bea..
    -ama bende para yok..
    -stter yazdırırz bea...
    -tamam beaa ee berna verdimi olm sana koysaydın mokarını tukaya..

şeklinde dialoglarda gerçekleşir... ufak ve sıkıcı bir yer olmasına rağmen sıcak kanlı insanları vardır.
  6. edirne'nin en büyük ve en çok çingene barındaran ilçesi.tehlikeli mahallelerine girilmemesi şiddetle tavsiye edilir.erikli tatil köyü dışında hoş bir yer olmadığını düşünüyorum.
  7. karadenizli kadınların güzelliğine güzellik katan yöresel kumaş . yöre insanları gibi sıcak renkleri var . gidip yerinden alamasamda bugün trabzonlu bir arkadaşım hediye etti bana . herşeyi farklı güzel karadenizin de o kolbastıyı çözemedim ben hala .