• videolar

1. sen benim çocuğum gibisin. dünyanın neresine gidersem gideyim, bedenimin, ruhumun, ismimin, gülüşümün, gözyaşımın yanında sen varsın... seni kaybetmemek için varlığını kabul etmek istemediğim, isyan ettiğim bir tanrıya dua ediyorum.
    ablan
  2. la bebe,

eğer benden habersiz bir kere daha eşyalarımı karıştırırsan sümsüğü yediğinin resmidir. haberin ola. gözlerinden öperim.

abin.
  3. canım kardeşim,

bilirsin, biz tezat karakterlere sahibiz. nastasya filippovna'nın tezatı aglaya yepançin'sin sen. tutkuların seni öldürmeyecek, itaatkar ama mutlu olacaksın. sakin, uyumlu ve huzur veren yapınla hep sevileceksin. dikbaşlılığın yalnızlık getirdiğini hiç yaşamayacaksın.

kimse üzmesin seni, bu en çok korktuğumdur.

ablan.
  4. sevgili kardeşim,

ailem. başıma bir şey gelir de yakın zamanda ölürsem, şifreler taslaklar klasöründe yahoo adresimde. şifresi de 'sevgilik6rd3sim'.

ölüm belgemi aldıktan sonra ahe'yi ara. bilgi ver. lehdarim sensin. o para senin. senin hesabını da artık kendi üstüne geçirmek zorunda kalacaksın.

seni ne kadar sevdiğimi zaten biliyorsun. bu mektup o amaçla değil.

çocuğu olduğunda umarım erkek olur. kız olursa da olur artık napalim. adını sakın benim adım koyma. bahtı güzel olsun.

cenaze nedeniyle eve doluşan, telefonlar yağdıran sülale için de şimdiden özür dilerim.

ay lev ye
  5. kardeşim;

seninle kardeş olmasak da, karındaş olmasak da bu yakınlığı hisseder miydik bilmiyorum. beni kıskanmaya başlamanla tanıdım seni. annem mahalledeki çeşmeye su doldurmaya gittiğinde seni somyaya bağlamak zorunda kalıyordu. çünkü 3 yaşındaydın ve 1 yaşındaki kardeşini, beni kıskanıp zarar vermeye çalışıyordun. biraz daha büyüyünce sevmeye başladın. evde geç kaleye maç yapıyoruz diyebileceğin biri vardı çünkü. bunu seviyordun. boğuşuyorduk salondaki halının üzerinde. anne şu kızına bir şey de ya diye anneme şikayet ederken beni ben hep gülüyordum hınzırca. 29 yaşındasın bense 27 yim şimdi. hala salonun halısının üzerinde boğuşmak için gel, gelsene buraya diye yumruklarımı sıkıp meydan okuyorum sana. gülüyorsun bana, deli bu ya diyorsun. devam ediyorum, korktun değil mi diyorum. gel lan buraya diyorsun. şakalaşıyoruz. iyi ki varsın.

kardeşin.
    kucakladığında kalbi huzurla dolan kardeşin.
  6. iyi ki varolmadın çünkü benim güvendiğim abim bir yaratığa dönüştü tam istenen bir yaratık herşeye uyan kuralcı...belki birgün bende öyle olurdum diye olmamanı istiyorum artık iyi ki yoksun.