1. maksadı sapık bir cinsel fanteziyi hayata geçirmek değildir.

bursa'da yaşayan sivri zekanın biri, karısını taciz eden adamı yakalamak için bir plan yapar ve olaylar gelişir;

eve gizli kamera düzeneği kurar ve karısından tacizciyi eve davet etmesini ve kendisini öpmesine ve dokunmasına izin vermesini ister. plana göre, tacizci eve gelip icraata başlayınca, adam saklandığı mutfaktan çıkıp tacizciyi enseleyecek ve görüntüleri polise verecektir.

talihsiz kadın yoldan geçen tacizciyi eve davet edince, camdan içeri giren sapık, kadının ağızını kapatıp 14 dakika boyunca tecavüz eder. bu sırada koca da mutfakta karısının bağırmasını beklemektedir. adam işini bitirip gittikten sonra koca iceri girer ve yılın malı ödülünün tartışmasız adayı olduğunun farkına varır.

http://www.haberturk.com/...

planın çuvallaması ayrı bir öküzlükken, yanındaki kıza başkasının bir saniye bile bakmasından rahatsız olan bizler için bu planın kendisi başlı başına genişliktir.
  2. "şikâyet üzerine gözaltına alınan ş.m. ise; beni eve çağırdı. birlikte olmak istedi. ben kimseye tecavüz etmedim. kendi rızasıyla oldu diyerek kendisini savundu.

tecavüzle suçlanan ş.m., savcılıktaki ifadesinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı."

(bkz: adam haklı beyler)

edit: imla
  3. anlamadığım haberdir. kocası karısına tacizciyi eve al öpmesine, dokunmasına izin ver demiş. bu durumda kim tacizci onu çözemedim. ayrıca böyle kritik bir plan yapıyorsun be adam insan 15 dakika boyunca kontrol etmezmi? karısına 2 dakikada bir ne oldu gelmedi mi diye bakmaz mi? bide bir insan nasıl olur böyle pis bir plana karısını alet eder? karını tacizmi ediyorlar kardeşim git adam gibi vur, vurul yada git direk şikayet et la bu salak plandan başka birşey yap. yazık olmuş şimdi o çektiğin videoyu izle izle asıl gavat.
  4. söyleyince kızıyorsunuz ama çok amerikan filmi izlemiş bu adam, gereğinden fazla. hem de en vurucu sahnelerde hep uyuyakalmış.