merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

kamyon şöförünün karısı ile seks yapmak

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. hayata dair iç burkan detaydır ve toplum içinde hoş karşılanmayan bir eylemdir. zinadır.

geçenlerde benim başıma geldi. çok pişmanım ama yapacak bir şey yok.
    olayın geçtiği mekan hakkında tam bilgi vermek istemiyorum. ama ankarada oldu dememin bir sakıncası da görmüyorum. kişiler ve mekanlar önemli değil. farzedelim ki çileşekeş sokak no 9 evde yokuz.
    ayrıca , buralarda ankaralı olupda , sözlükte takılan ve karısından şüphelenen bir şöför-yazar yoktur.

konuya gelecek olursak...
    yaşadığımız çarpık dünyanın bir tezahürüdür pakize ablanın benimle yaşadıkları. aslen doğuludurlar. vaktiyle rahmetli beybabası siirtten kalkmış gelmiş bu gurbet ellerine. arap güzelidir pakize abla. 17 yaşında evlenmiş. şuan 35 yaşlarında ve 4 çocuğu var. ilk doğurduğu çocuk son doğurduğu çocuğa bakıyor. yakında onuda kocaya verirler diye korkuyorum.

hacı abi. pakize ablanın kocası. 10 yıllık şöför. bolu dağını nasıl geçtiğini 50 kere dinlemişliğim vardır. gülek boğazı , gevur dağı maceralarınıda anlata anlata bitiremez çılgın şöför hacı abi. kamyonunun arkasında '' aşk çekenin, yol gidenin.
    '' yazar. kamyonunun penceresinin kenarında ise en az 10 yıllık bir türkan şoray resmi var. güneşte gide gele solmuş bir - selvi boylum , al yazmalım türkan şorayı -
    duygusal bir adamdır hacı abi. ekmek parası için o istanbul senin bu diyarbakır benim , o maraş senin , bu malatya benim gezer durur. sadece 4 çocuğunun ve karısının geçimi için çalışır. bakkala 50 kuruş borcu olsun gece yatamaz. sabah kalkar hemen '' al kardeşim şu benim 50 kuruş borcum '' der.
    yolda otostop çeken orospulara da hiç bakmaz. nerden mi biliyorum? kahvede konuşurlarken duydum. ordan anladığım kadarıyla pakize ablayla düzenli bir ilişkileri var.

peki benim pakize ablayla o cinsel ahlaksızlığa girişmemdeki nedenler neydi? tamamen benim adi , şerefsiz ve hayvani duygularına yenik bir insan olmamdır. 4 çocuk anası bir kadını becerecek kadar pislik bir herifim. kocası gurbette para kazanırken türlü türlü fanteziler uygulayan bir sapığım.

peki ya tek suç bende mi ? yoo yooo! suçun yarısı bendeyse yarısı pakize ablada. beni bozulan televizyonunun antenini düzelttirmek için eve çağıran oydu. 21. yüzyılda , daha evinde bir uydu receiver ı bile olmayan başkent ankarasından insan manzaraları... evet! bunun başka açıklaması olamaz. bu sözleri yazarken hayata dair için burkuldu.

olay hakkında fazla şeyler açıklamakistemiyorum. siz anladınız zaten. herşey pakize ablanın '' öyle bir geçer zaman ki '' tutkusundan kaynaklandı. ama biz o gün kendi filimimizi çevirmiştik. hani şu mutlu sonla bitenlerden. adınıda '' aşk bir sabunsa köpürt beni pakize '' koyduk.
  2. kadının alıştığı şekilde yapmaya kalkarsan vay haline. kamyon şoförü lan bu. kimbilir nasıl alıyordur kadını altına. kadın kamyon şoföründen sonra bir kibar feyzo'nun üstüne binmesini hissetmez bile.

ancak yapmadan önce 3-4 ay kondüsyon çalışması yapılırsa başarılı olabilecek eylem.