merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

kalkmayan penisi diriltip kendine getirme yolları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. sevişme esnasında belki yorgunluktan belki kadının yeterince çekice gelmemesinden belki karmaşık ruh halinden belki de sırf paşa gönlün istememesinden dolayı sönen-pörsüyen-yan gözle bile bakmayan penise dair natural önlem paketi. bir erkeğin her ne şartta olursa olsun sikmeme gibi bir lüksü yoktur çünkü.

- ön sevişme mümkün mertebe uzatılarak zaman kazanılmalı. kadının sırtındaki tüylerinin mayıştırılmasından tutun da vücudundaki tüm abidik gubidik noktalarla özenle ilgilenilerek hiç değilse bu süre duyarlı bir adam modu izlenimi bırakılarak harcanmalı. tüm bunlar olurken çaktırmadan sağ elle sikin kendine gelip gelmediği asla yoklanmamalı ama. aksine onu güvenildiği mesajı verilerek böyle bir durumun hiç yaşanmadığı var sayılmalı. küser. kızar. hepten yok olur çünkü. başka şeyler düşünülerek kafa dağıtılmalı. tinerci çocuklar-evrende yalnız mıyız değil miyiz sorusu-köy enstitüleri filan. kısacası bi an hakan şükür beynine sahipmiş gibi davranılmalı.

- olmadı mı? peki. küçük kayser ya da adı her neyse arkadaşça yaklaşma modu katiyen terk edilip üstüne gidilmemeli. partnerin "hadi yahu bir an önce koy bana" tarzındaki üstü kapalı ya da açık mesajlarını kapatmak için başka bir yol tercih edilmeli. "daha dur. acele etme. seni sikmem için bana yalvaracaksın" şeklinde sözlerle bu sevişmenin sanki küçük bir fanteziye çevrildiği havası verilmeli. sevişme yarıda bırakılıp güvenli bir ses tonuyla "ben bir şeyler içeceğim. sabret kaltak" denilerek tuvalete ya da güvenli bir yere gidilmeli ve "hadi oğlum. hadi aslanım. hadi şampiyon" tezahüratlarıyla sik motive edilmeli.

-gene mi bir icraat yok? "ne biçim kadınsın lan sen. azdıramadın beni. bırak azmayı tahrik bile olamadım. ruhsuz karı. bilmiyorsun hiç bir şey. soğuk nevale." sert ve hakaret içeren bir ses tonu kullanılarak kadın aşağılanmalı ve tüm kabahat onun üzerine atılarak olay mahalli acilen terk edilmeli. bok atacaksınız kısaca. ikiniz, pardon üçünüz için de en doğru yol bu zira. öncelikle yatağın kenarında ağlamalıklı bir halde "işte şöyleydi de böyleydi de ondan olmadı" şeklide açıklama yapan bir erkeği hiç bir kadın sevimli bulmaz. aksine soğuk ve itici gelir bu zayıflığı. sonra siz başarısız bir erkek imgesinden kurtulup ihale onun üstüne kalır. hakikaten suçlu hisseder kendini. ama en önemlisi küçük kayser'in size olan inancını sarsmayıp her ne olursa olsun yanında olacağınız gerçeğini ona aşılarsınız. en kötü zamanında bile sahip çıkıyorsunuz çünkü ona. unutmayın yaşadığınız müddetçe hep berabersiniz onunla. en iyi dostunuz. diğerleri yolcu o hancı. uzun bir maraton bu.

ha ha ha… ulan keşke önce sevişecek bir kadın bulma paketini açıklasaydım be. kime ne anlatıyorum?
  2. güzel sağlam çelik, ve orta kalınlıkta (yarım santimden az) bir mil kullanılır.

kalkmayan penisi mille diriltip kendine getiren erkekte eşcinsellik vardır. ona göre.
  3. daha olmadı, elektrik şoku uygulanmalıdır, böylece hücrelerdeki mitokondri enerji ile dolup uçuşa geçebilir. fakat nasıl ineceği konusunda bir bilgi yoktur, bu yüzden o bilgi gelene kadar beklenmelidir.
  1. 1