• atlas

bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  1. yeniköy'den sonra boğaza karşı konuşlanmış, süper bir manzaraya sahip orduevi. imkânı olanların yemek salonuna gidip, bir yemek yemesi gerekmektedir.

saç, sakal, giyim, kuşam bozukluğu içeriye alınmama sebebidir tabi, bunu gözardı etmeyin.
  2. cehennemin dibinde olmasa iyiydi dediğim orduevi. dışardaki çay bahçemsi yerin ortasında durup aval aval bakınca o ne manzaradır yarappim dersin. dersin de oraya kadar gitmeye götün yerse. uzun uzun yolları aşıp istifade edilebilirsin bu nimetten ancak. tabiyki her orduevinde olduğu üzere havuza girebilmen için 384934203 adet kuralı yutman gerekir. sırat köprüsü gibi düşün. havuza giriş hakkı kazandığında yorgun düştüğünden güneşlenmekle yetinirsin. zaten bonen yoktur. bonesiz girsen alarm verilir mazallah. asdhksdakskd
    saç, baş, kafa dağınıksa mümkün değil içeri alınmazsın zati ki birtakım sulusal olaylara giresin. ama tedbir alıyor adamlar biyerde. almasınlar mı! bu devirde kurallar sıkı olmalı hacı. bak şimdi sinirlendim kendime. gidip ay yürüyüşü yapayım.
  3. fenerbahçe orduevinden sonra en sevdiğim yerdir.
    manzarası mükemmel olmakla birlikte dönüşü ızdıraptır.
  4. çok acaip bir düğüne katıldım burada. kontrollerden geçerek girdik salona bir kontrol daha. neyse ilginç olan düğün erkenden-11de- 10. yıl marşı ile bitti. çok acaip. orduevlerinde onlarca düğüne gittim hiç denk gelmemiştim. burasının özelliği herhalde. yemekler kötüydü ama, fenerbahçe orduevi ve sıhhiye orduevi daha iyi. olan bana oldu zaten neyse ki gram altın diye bir şey var. ömür boyu mutlu olsunlar diyelim.

not:yeri çok güzel ama çok.