• görseller

  • kahrolsun bağzı şeyler
  • kahrolsun bağzı şeyler
 1. o kadar hoşuma gitmiş yazıdır ki şu aralar internette nerde denk gelsem tebessüm oluşturuyor. düşüncemi almış yazmış yere direnişçi gardaşım.
 2. "apolitik gençlik eylem yapınca yazacak slogan da bulamıyor." diye yorumlanan yazıdır. gülümsetir.
 3. bizim kuşağın hevesi,canlılığı gibi pozitif yönleri yanında 68 kuşağına oranla örneğin teorik olarak ne kadar sığ kaldığımızın ve bir de türkçenin ne hızlı yozlaştığının en sevimli kanıtı.
 4. gezi parkı protestolarıyla başlayan ve büyüyen olayların güzel bir özeti. o bağzı şeyler hiçbir zaman netleştirilemeyecek çünkü kimse sorsan farklı şey söylüyor. o yüzden bu hareket, başlangıcından itibaren sahipsiz itfaye hortumu gibi saçma sapan kestirilemez yönlere gidiyor, ortalığı dağıtmaktan başka bir şeye de yaramıyor.
 5. ptt'nin garajının duvarına yazılan "kahrolsun faşizm" sloganından, "faşizm" ibaresini berbat bir mavi boya ile boyayarak (gööya )silen, ptt görevlisini hatırlatmıştır.

  adamla dalga geçmiştim..

  hayırrr!.. hayırrr!.. lütfen!.. herşey kahrolsun ama faşizm kahrolmasın... demeye çalışıyor diye...

  sonra düşündüm de meğer görevli bize sonsuz kahretme olanağı sunmakta imiş a dostlar...

  kahrolsun......(boşluğu istediğin gibi doldur)
 6. o yumuşak g var ya işte o kalpleri yumuşatan, sıcacık bir gülümsemeye sebep olan yegane şeylerdendir. dur ulan duygusala bağladık amına koyim. kahrolsun içimizdeki çocuğun umutlarına tecavüz eden o malum bağzı şeyler!