• görseller

  • kafe pi
 1. eskinin arka sokak mekanı, şimdinin gotik ve tikkycan özentisi üniversite kızları ve onların peşindeki çeşit çeşit sapın mekanı. takdir edilesi nokta işletmeciliği ve nerden nereye getirildiğidir. üniversite öğrencisinin, üniversite isminin olduğu her yerde var olmaya çalışıyorlar ve bu konseptle acayip iş yapıyorlar. takdir edilesi.
 2. her katında ( toplam üç kat zaten) farklı tarzda müzik çalan kafe.

  duvarlarında acayip acayip resimler mevcuttur, ayrıca '' beyindeki ur '' ve '' mahşerin beş shotlısı '' diye ilginç isimlerde içkiler satılan yer.
 3. tek başınıza gittiğinizde, bar kısmında oturmak zorunda olduğunuz mekan.

  hayır, zaten tek gitmişsiniz, yeterinde yalnızsınız. masalardan birinde oturup, sevgilileri izleyip dalga geçmek istiyorsunuz doğal olarak !

  insanı gereksiz moda sokuyor bu durum, ey kafe pi yetkilileri !

  barda oturan, yalnız, yalnız olduğu kadar mutsuz ve sarhoş kadın triplerine giriyor insan. allahtan '' arda '' diye bir barmen çocukcağız var da, suratınızın düştüğünü farkeder farketmez duruma el koyuyor.
 4. kalabalıktan dipdibe oturtulduğunuz için bi süre sonra yandakilerle 40 yıllık dostmuş gibi muhabbet edilebilen mekan.kız kıza gitmek için hiç uygun değil bence.ama hoş bir mekan,özellikle beşiktaş bistro'nun yemekleri de içkileri kadar güzel.
 5. asmalımescit'te bulunan yeni versiyonu kafe pi lounge güzeldir. gidip görülesi, oturulası, rahat rahat içilesidir. evet gittim gördüm. bi daha gidip görücem hatta. garsonları da pek bi şeker.