1. öpüşmenin yalan olduğu kafa tokuşturmanın esas olduğu durumdur. kafayı tokuştururken, aynı anda nasıl yanağa öpücük kondurulur?
    hem fazlası zarardır, failler (bkz: beyin amcıklaması) geçirebiir.
  2. 8 cepli pantolonu ve elindeki telefonundan dışarıya müzik vererek ilerleyen genç karşıdan arkadaşının geldiğini görür ve selamlaşmak için durur.önce telefondan gelen müzik o an için durdurulur sonra tokalaşmak için el uzatılır.bu iki genç tokalaştıktan sonra birbirlerini yanaktan öpmektense kafalarını tokuşturmak üzere birbirlerine yaklaştırırlar ve tam o tokuşma anında kafalar tokuşmak yerine sadece jöle kutusunun boşaltıldığı saçlar birbirine değer ve o diken diken saçların bozulmamaları için de gereğinden fazla bir çaba harcarlar.sonra aralarındaki diyalog bittikten sonra durdurulmuş olan müzik tekrardan açılır ve aynı yöne doğru beraber ilerlerler.
  3. lisedeki müdürümüzün, konferansa gelen kadın eczacıyla önce normal bir biçimde tokalaşıp daha sonra kadınla kafa tokuşturması (bir an kafa atıyor sandık); kadını ve bizi ayrı ayrı dumurlara uğratmıştır. böylece, ilk defa böyle bir öpüşme tarzını keşfetmişimdir.
    *genellikle, ülkücüler ve nur cemaati mensuplarının öpüşme biçimidir.
  4. bu da saptırıldı. artık iki tarafında enseleri değecekti, anahtar-kilit uyumu şeklinde yalnız, lütfen.