merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

kadınlara edilen ilginç iltifatlar

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. buna kafayı taktım. inanılmaz bir algı problemimiz var çünkü. ben kızlara çok değişik şekilllerde iltifat edildiğine şahidim. mesela poposunu beğendiği kıza ''40 yıllık yoğurtçuyum ama böyle kase görmedim'' diyebilen, biraz daha elit takılıp ''gözlerin starbucks yeşili'', ya da tamamıyle kafası iyi şekilde ''memelerin kuzey ispanyadaki dilllere destan yuvarlak tepeler gibi, köprücük kemiğin çok zarif içine viski koyup içmek isterdim'' gibi şeyler söyleyen adamlar olduğunu biliyorum.

buraya kadarkiler normal şeyler ama benim gıcık olduğum bir kadına ''seksi'' diye iltifat edilmesi. kadınların da hoşuna gidiyor bu. ulan ben kadın olsam ve biri bana dese ki ''sen çok seksi kadınsın'', onu önce mutfak tezgahına yatırıp kıçını plastik spatulayla şaplakladıktan sonra puantiyeli etek giydirip tekerlekli paten yaptırırdım. ulan ne demek seksiyim hayvan herif? seksi ne demek allah aşkına? valla sözlüğe açıp baktığımızda seksi şu demek canlarım: insanda seksüel arzular ve seks yapma isteği uyandıran kişi, durum, ya da obje. yani şimdi bir kadına seksi demenin manası şu: sen bende seksüel arzu ve seks yapma isteği uyandırıyosun. ve bu söz kadınların hoşuna gidiyor düşenebiliyor musunuz? ayy çok teşekkür ederim, mersi diye karşılık veriyolar. bunu söyleyen erkeğin ne kadar hayvanca hisler içinde olduğunu göremiyolar. aksine ince ruhlu falan sanıyorlar.

lütfen aklımızı başımıza devşirelim anacığım. böyle seksi falan diye iltifat edene yüz vermeyelim. konuyu sekse getirmenin artık bu kadar ucuz yolu olmamalı. ulan şu tarz erkekleri elime verin ki, penislerine ''eksternal üretral orifis'' denilen açıklıktan matkapla girerek işkence edebileyim.
  2. bana en son beykoz'da 3 yıl falan önce 'sana insan diyenin amına koyayım' dediler.
    sanıyorum iltifattı.
    bilmiyorum,kafam karışık çok.
  3. o gün hangi özelliklerini ön plana çıkarmaya çalışmışlarsa onun üzerinden yapın iltifatınızı. bu iletişim kurmanızı sağlayacaktır.
    ya da daha az iltifat aldıklarını düşündüğünüz özellikleri üzerinden iltifat edin. bu, elleri, yanakları olabilir, bir konuya yaklaşımları olabilir, karakterleri ile alakalı olabilir. bu sizin onların akıllarında yer etmenizi ve unutulmamanızı sağlayacaktır.

unutmadan, bakışlarınız dediklerinizden daha önemlidir hemcins kardeşlerim. asıl iltifatı bakışlar yapar.
  4. yanımdan geçerken söylenen şarkımsı şey amaç iltifat değildi herhalde "alem banaaa düşmandııır esmer sevdiğim için loy!"
  1. 1