1. kesinlikle yasaklanması gereken birşeydir. kadın o kadar estetik bir figürdür ki, bu aşırı insani eylem kesinlikle ona yakışmamaktadır. hadi diyelim ki bir kadın kaka yaptı; o kaka da estetiktir!! erkek kakasından farklıdır! erkek kakası düz, kalın ve odunumsu iken, kadın kakası ince, kıvırımlı ve adeta bir kuğu gibi yüzer klozette. kadın'ın ayağı kokmaz, tırnak araları pislenmez, teri adeta lavanta gibi kokar! kadın olmak böyle bişeydir, zarafeti ve narinliği ile erkeğe ilham vermelidir. diğerleri sadece dişidir.
 2. gözlemlediğim kadarıyla er kişilerin bu konuyla ilgili cevap bulmamış bir çok sorusu var.

  bunun üzerine belgesel çekilmeli bence.
  her ırktan, değişik yaş gruplarından kadınların kaka yaparkenki görüntülerinin öncesinde ve sonrasında neler hissettiklerini açıkladıkları değişik tuvalet ortamlarında çekilmiş bir belgesel...
  kadın kişi işlemi gerçekleştirirken teker teker basamakları açıklayan sakin ve kısık bir ingilizcenin üzerine daha yükses sesle türkçe seslendirmesi eklenmiş olmalı mutlaka.
  -belgesel için önemli bir ayrıntı bu.-
  olayların öncesinde de mutlaka boş tuvaletler kısa görüntülerle tanıtılmış olmalı izleyiciye ki yabancılık çekmesinler.
  işlemin sonunda meydana çıkan eserlerin kıvamı, rengi, büyüklüğü gibi konulara da bir açıklık getirilmeli ki eksik bir şey kalmasın.

  böylelikle adeta toplumun kanayan bir yarası haline gelmiş bu meseleye parmak basılmış,
  duyarlı vatandaşlarımızın yüreğine az da olsa su serpilmiş olacaktır.

  ----- spoiler --

  göster

  -- spoiler ----

  serinin ikincisi için; (bkz: çişteki mucize vs boktaki mucize)

  (bkz: allahım nasıl bir insan oldum ben)