merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
 • görseller

  • kadınların götünü gösteren tayt modeli
 1. 1

kadınların götünü gösteren tayt modeli

 1. bu başlıkta
 2. bakın dur
 3. sırala
 1. götüne güvenen kızların daha sık giydiği kıyafet. ama bazı şişko ergen kızlar giyiyor, o gün ılık oluyorsun, yapmayın şu işkenceyi amk.
 2. elde bulunan yaprak jilet ile,atılacak ufacık bir çizik darbesinin tüm seksist durumun açığa çıkmasını sağlayacak taytdır.
 3. olmayan tayt modelidir. o götü gösteren kişinin hayal gücü ve abazanlık seviyesidir. ancak tabi bu durum zamanında cine 5'in şifresini çözebilen gözlere sahip yurdumun erkekleri için beginner seviyede bir zorluktur.
 4. inanılmaz feci bir şey inanılmaz yani.. bunu giyen kız bir de havalara girer neymiş efendim herkes ona bakıyormuş olum tabii bakacak götünü açmışsın daha ne olsun.
 5. bazı balkabaklarının laf konuşmasına sebep olan tayt modeli. olmayan tayt modeliymiş de, abazanlıktan görülürmüş. sanırsın, sikko günde 3 öğün beslenip 6 öğün seks yapıyor; ayrıca karının ten rengini görüyorsun, o götün hatlarını da net olarak görüyorsun, o götü daha direkt olarak görsen ne olur görmesen ne olur, içeride olan net olarak ortada. sırf giyinmiş olmak için giyilmiş bir tayt var arada.
 1. 1