1. ilişkinin başlangıç evrelerinde yaşanan, kadının bilinçsizce, genlerine işlenmiş, test amaçlı yarattığı bir sorundur.

her şey güzel gidiyordur, doğru hareketler doğru zamanda yapılıyordur. normalde dışardan bir müdahale olmasa ilişki boş yolda yağ gibi akacakmış intibası vermektedir.

lakin o da ne?! kadın ilişki üzerine düşünmeye başlar;

- ya beni kolay lokma olarak görüyorsa?
    - acaba göremediğim bir şeyler mi var?
    - ilişkinin ilk safhaları, tabii ki eğlenceli olacak, bu kadar hızlı gitmememiz lazım.
    - beni hemen avcunun içine aldığını düşünmesin.

kız kanka, kardeş vs sohbetleri de mecburen (!) işin içine girince ilişkinin normal seyrinde bir aksama olur.

işte kadın burada kendini ağırdan satmaya ve kontrolü eline almaya çalışır. hem erkeğin burnunu biraz sürtecektir hem de ona bu işin o kadar da kolay olmayacağını gösterecektir.

erkeğin tepkisi mi?;

- noldu ki şimdi mk!

ah garibim!
  2. kadın abartmadığı sürece makbul olandır. mesela benim bir arkadaşım vardı. hem yakışıklı hem akıllı hem de zengin bir çocuk bundan hoşlanıyordu. evet kız böyle de ballıydı. neyse, bu bana ayy x beni arasın diye inlerken çocuk buna mesaj atmadan bir kere bile mesaj atmıyor, çocuk mesaj atınca da en erken 45 dk sonra cevap veriyordu. bir gün dedim ki, "kızım senin ağzını burnunu dağıtırım, sen dünyada kadın nüfusunun erkek nüfusunun iki katı olduğunu biliyor musun? bu durumda bir kadına bir erkek bile düşemezken, sen böyle bir çocuğu böyle it gibi kıvrandırıyorsun, ayıp! o çocuğun yerinde olsam çoktan sana yol vermiştim.(evet kızınca argo konuşurum) sonra kız akıllandı ve çocuğa "naber x?" diye mesaj attı ve 2 gün sonra çıkmaya başladılar. allah mutlu etsin. ohh mutlu son.
  3. çevre baskısıyla, kadının bilinçaltına yerleşen fikirdir.
    ne zaman su yüzüne çıkacağı belli olmaz.
    her şey çok şahane giderken çıkıverir genelde, erkeğin asabını bozar.
    sanki dozu kadının aşka olan inancı koyboldukça artar.