merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• kadının en güzel yeri
    • kadının en güzel yeri
  1. 1

kadının en güzel yeri

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #gündem
  6. #anket
  1. bir insanın - kadın ya da erkek - bir kadında, ona dokunurken, onu izlerken, öperken; kısaca içgüdüsel veya değil, yapmaktan zevk aldığı, duygularını tetikleyici eylemlerin kaynağı yerdir.

ve bana göre gözleridir. bir kadının gözlerine sahipseniz, o kadın, bütün bu kalabalık içinde sadece size bakıyor, sizi görüyorsa ruhunu size sunuyor demektir. bu durumda başka ne isteyebilirim ki?
  2. rahmidir. ya da rahimidir. bu rahmi ve rahim insan ismi gibi duruyor ama değil.

kadının rahmi olmasaydı, biz olmayacaktık. o zaman en güzel yeri orasıdır. bu mantıkla da erkeğin güzel yerinin neresi olduğunu açıklamaya gerek kalmamıştır. erkeğin görevi laboratuvarlarda halledildi halledilecek ama kadının yeri daha dolmaz. ana gibi de yar olmaz.

ben güzellikte üstlendiği fonskiyona bakarım. yoksa otopsiye gidip bi karaciğer, bi rahme bakıp hangisi güzel diye düşünmedim. (bunu bazen belirtmek ihtiyacı oluyo. şu güzel ortamda bile oluyo)
  3. yüreğinin dibidir kardeşim, yüreğinin dibi...

başkaları da vardır dibini düşünen ama hangi dip... hangi dibine sahip olmayı arzular bir erkek... eğer er kişide kalbinin dibiyse, bu dişinin cinsel arzuları umrunda bile olmayacaktır, fakat kalbine inmişse bu er kişinin; durum vahimdir. oğlan için durum vahimdir, yoksa dişi için durumun bir vahameti yoktur, olmayacaktır da... unutur gider seni, sen derinliğine saklasan da... akdeniz'in ve yaşanamayan aşkların adamı yaşar söylüyor: (bkz: koy beni gözlerine)
  1. 1