1. ortamdaki zeki karakteri oynama adına kankaları üzerinden prim yapmaya kalkanlar da bu gruba girebilir. hatunu güldürmek için en yakın arkadaşını şebeğe çevirmekten çekinmez bu kimseler, bilemezler ki hatun kişi nası antipatik bulur bunu nasııııl!!
 2. kaypaklar insanlardır. buradan anlıyoruz ki (eyyy! kızlar, bizim ırktan size ipucudur bu aynı zamanda) bu erkekler, bir kızın kendini ayartmasıyla ona her türlü menfaati temin edebilecek kişilerdir. okulumuzda ödev, proje vs., iş dünyasında para ve mevkii.
  bizim aramızda ise anlamalıyız ki onlara normal işlerde de güvenmemeliyiz.
 3. o kişilere arkadaş denmez aslında türlü türlü adları olabilir ama arkadaşa asla
 4. her ne kadar doğasını uyguluyor olsa da, "e bir arkadaş bi nefes al bi soluklan yahu" tadında olayı abarttığı için, genel kanı itibari ile her türlü lafı hakederler, "bizim de doğamız var biz yapıyor muyuz öyle şey?" diyerek sindirme cihetine gitseniz de, sonuç değişmez, "kıskanma olm".

  bu gibi tiplere tek tavsiye, sadece kızlara yavşasınlar, satacak erkek olmasın hayatlarında, çok daha net bir şekilde hedefe kilitleneceklerini düşünüyorum.

  lakin şu da vardır ki, kızlara yavşayacak malzemeyi de erkek arkadaşlarından çıkarırlar bunlar, erkek arkadaşlarının olayları ile alay eder, yetmezmiş gibi bir de "ama ben onlardan değilim" imajı verirler...

  (bkz: biz de bu yollardan geçtik)