1. işte, anneciğinin kuzusu olarak yetişip de sağa sola üç bin yıllık ahlak dersleri sıçarak dünyadan aferin alacağını sanan gerizekalı klişör oğlanların, suratlarına bir tokat gibi çarpacak gerçek.

şimdi dostlarım, siz bu kızceğizleri, cinsel arzuya sahip olmayan, vajinalarını saksı olarak kullanan, küfür-argo-sikiş-soku nedir bimeyen kutsal bakireler sanıyorsunuz ya...

işte sizin gibi gerizekalıların yanında hayatını harcamaktan bıkan her kadın eninde sonunda birgün eeah yeteaarrrreeebbeeeaaa çekip, onu motorlu testere gibi sikecek erkek arayışına girmeye başlıyor.

saatlerce, durmadan, dinlenmeden, kıçına motor takmış gibi, evire-çevire, önden,arkadan, aşağından, yukarıdan, sağdan, soldan onu çatır çatır, sabahlara dek durmaksızın sike sike seri orgazmlara zerk edecek erkekleri bulana kadar da kimseye aşık olmuyorlar.

evet, yaşınız küçük, annecicğinizin kucağından, her akşam yatağınıza süt getirdiği şefkat ortamından henüz ayrıldınız ve boklu donlarınızı yıkayan anneciğinizn yerini alaca başka bir şefkat kaynağı ararken etrafınızdaki kızları ne kadar iyi bir ev kadını olduğuna, size ne kadar iyi annelik yapacaklarına bakarak değerlendiriyorsunuz. evet, haklsınız. sizin de şu minik yaşlarınızdaki dürtüler bunlar ve elbette kimse size dürtülerinizi inkar edin demiyor.

ama, amını götünü kırdığımın gerizekalıları, beyinsiz dostlarım (dostlarıma sesleniyorum, düşmanlarım alınıp da hakaret var diye götünü yırtmasın.) o amcık biti kadar beyin barındırmayan sikik kafanızı biraz çalıştırmak için çaba sarf edin ulan.

bi gözünüzü açıp yirmlerin sonundak, otuzların içindeki kadınların şikayetlerine bakın. sizin de geleceğiniz yer orası çünkü. hep yirmibir yirmi iki, yirmi beş yaşında kalacağınızı mı sanıyorsunuz. siz de bir gün otuzlara merdiven dayayacaksınız. ve sizden önce oraya gitmiş kadınlara bi kulak verin.

bakın ne diyorlar: "kendine anne arayan erkeklerden nefret ediyoruz."

merak etmeyin, o gerizekalı karılar da analarının karnından böye doğmadılar. onlar da sizin gibi, onlu yaşların sonunda, yirmil yaşların başında, dünyayı çözdüğünü sanan gerizekalı yıllarını yaşarken, sizin gibi salaklara aşk adı altında gönüllü annelk yapa yapa tiksindiler o ilişkilerden de bugünkü "anne arayan erkeklerden nefret eden kadınlar" haline geldiler.

haliyle, beyninizi kullanın, eninde sonunda o meleğim, kelebeğim diye sevdiğiniz ve ev kadını yapma hayalleri kurduğunuz kız sizden tiksinecek.

yerinizde olsam, vücut çalıştırmaya başlar, ve kas yapıp, saatlerce motor gibi sikişe dayanacak bir bedenin sahibi olurdum.

yoksa o maymun götü gibi kafayla sizden bi bok olmaz.

güzel kızlar da hep onları saatlerce durmaksızın evire çevire siken author'lara aşık olur.

buradan bana gönüllerini vermiş, ve olağan üstü güzellikleriyle aklımı başımdan almış, her gece yatağımı doldurup, beni yalnız uyuyan bir erkekten, yatağı ve kalbi hiç boş kalmamış şanslı bir erkek mertebsine taşımış tüm güzel kadınlarıma çapkınca göz kırpıyorum.
  2. ilginç bir teori. ama değişik yerlere serpiştirilecek virgüller, anlatılmak isteneni çarpıtabiliyor, değişik alt metinleri mesaj olarak bizlere ulaştırabiliyor:

kızların, motor gibi siken erkeklere aşık olması: yukarıda etraflıca açıklanmaya çalışılmış, ben bulaşmayacağım bu işe.

kızların motor, gibi siken erkeklere aşık olması: aklını yitirmiş gay bir babanın sikiş sokuş muhabbeti yaparken ''şu motor kimin bey?'' sorusuyla karşılaşması ve bu soruyu cevaplamasının akabinde cümlesine devam etmesi. artık deli herif ne zırvalıyorsa... veya kızlar motoru n'apacaksa... adams ailesi gibi aile amına koyayım.

kızların motor gibi, siken erkeklere aşık olması: burada motor diye tabir edilen güruh kızlar oluyor. öyle kendini her sikene aşık olan kız motora benzer, hatta dizelliğe adım atmıştır deniliyor. tartışılır.

kızların motor gibi siken, erkeklere aşık olması: bu noktada ise milleti motor gibi siken bir takım kızların, işlevsiz ya da işlevlerini bilemediğimiz bir takım erkeklere aşık olması konu alınıyor. anatomik olarak mümkünatı yok. asılsız.

kızların motor gibi siken erkeklere, aşık olması: ilk cümleyle aynı manaya çıkıyor ama bunu bir şair söylemiş. öyle bir melankonik hava var. küçük iskender diyeceğim ama o zaman ''oğlanların motor gibi siken erkeklere, aşık olması'' olurdu.

kızların motor gibi siken erkeklere aşık, olması: sikindirik bir sözlükçü tanımı. mesela başlık ''4 s kuralı'' olsun altına bunu yazarlar. veya ''kızların kendilerini daimi siken erkeklere aşık olması durumu denilesi hede swh.''.

konuyu özetlersek pazartesi sabah saat 10.30'da yapacak daha iyi bir işim yok bu başlığa kafa yormaktan ve altında saçmalamaktan başka. bi de para veriyolar bana lan çok komik. hep gizli işsizlik.