• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 1. her erkeğin hayatında en azından dört beş kere başına gelen mastürbasyon yaparken ebeveyne, sevgiliye, kardeşe, kankaya yakalanma oranı kızlarda hemen hemen sıfırdır.

  belli ritüelleri yerine getirerek, sadece kendilerine ait alanlarda bu işe soyunarak (!), gerekli tedbirleri almadan bu riske girmeyerek elde ettikleri haklı bir orandır bu. kızların erkekler kadar yaratıcı olmamaları ve mastürbasyonu çok sık olarak tercih etmemeleri de bu orana katkıda bulunur. bir kızın mastürbasyon yaparken yakalanması amatör videolarda yerini alırken bir erkeğin mastürbasyonu canlı yayınlansa bile gereken ilgiyi görmez bu veri bile kızların mastürbasyon yaparken ne denli titiz olduklarının ve yakalanmadıklarının bir göstergesidir.

  netice itibariyle kızların mastürbasyon yaparken yakalanma oranları bir hayli düşüktür hatta sıfıra yakındır. bunun sebepleri erkekler tarafından irdelenmeli ve erkekler artık ışık görmüş tavşan gibi dona kalmış görüntülerini hafızalardan silmelidirler.
 2. oyuncu - ıhh.. ahhh... oohh
  yönetmen - evet. evett. çok güzel. 3. kameradan alalım şimdi.
  oyuncu - kahretsin! yakalandım...
  yönetmen - stoop. stoop. neden konuştun?
  oyuncu - kaptırmışım kendimi. sesinizi duyunca bi an yakalandım sandıydım.
  yönetmen - çok gerçekçi gidiyodu. tekrar aynı havaya gir ama bu sefer konuşma.
  uyuncu - deneyeyim!
 3. aslında bu oran toplumlara göre değişkenlik gösterebilen bir orandır. 100 kişiye sorduk tarzı anketvari bir oran olması ihtimali düşüktür ancak bizim toplumumuz olarak düşünürsek %10 en fazla %15 olur şahsi oranım. artık mastürbasyon yapan kaldı mı allah aşkına diyenlere selam ederim.
 4. -şehriban ne yapıyordun sen az önce ?
  +ee...şey ben mi ?
  -yok ben.
  +bir daha ki sefere gizli kapaklı yap şu mastürbasyon olayını ya...bizlere de kötü örnek olacaksın.
  -yuh...yüzsüzlüğün böylesi.
 5. kullandığı yönteme göre değişiklik gösterir.

  suyun tazyikinden faydalanıyorsa, banyoda ve yalnız olacağından, yakalanma ihtimali düşüktür. ki o esnada biri girip öyle görse bile, hiçbir şey yokmuş gibi davranabilir, zira vücuduna su tutmaktadır eninde sonunda, anormal bi görüntü değildir.

  parmaklarıyla görüyorsa işini, yine çok zor bi konumda sayılmaz göründüğü takdirde. çırılçıplak değilse, sadece eli pantolonun içindeyse, çamaşırını düzeltiyormuş gibi yapabilir, " ya bu g-stringler amma rahatsız" muhabbetine çevirebilir, "sanki bir şey çıkmış şuramda, tam da yeri, anlayamadım ne olduğunu" diye döndürebilir.

  ha eğer ki vibratör, ya da benzeri bir araç kullanıyorsa, o zaman söylenecek çok fazla söz yoktur. allah yardımcısı olsundur. tez zamanda kapı kilitlemeyi öğrensindir.
 6. kızların erkekler gibi mastürbasyon yaparken pornografik video seyretme olayı çok yoktur o nedenle bilgisayar başında durmak zorunda falan değildir.
  yatakta uzanırken örtünün altından mastürbasyona başlarsa yakalanma oranın olmadığını ama erkeklerin kızlar kadar bu konuda şanslı olmadığı gerçektir