merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

kızların doğal haliyle güzel olduğu yalanı

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. biz erkeklerin yalanlarından biridir. bal gibi biliyoruz ki, orospu makyajı dediğimiz, abartılı makyajlı kızlar bile daha güzel bu doğal hallerden. erkekler kadında renk sever. sarışınlar o yüzden revaçtadır. ya da yanık ten. siyah da bir renk sonuçta. ama kızlar kırılmasın, gücenmesin, versin diye doğal güzellik yalanını uydurduk. sonra da kendimiz inandık. hangi normal erkek, şatafatlı bir hatın görünce iç geçirmiyor sorarım size? hiç yataktan kalkıp, inek sağan örgülü saçlı bir kıza iç geçirdiğiniz oldu mu? benim olmadı. doğallık diye göz zevkimizin içine etmenize gerek yok artık.
  2. katılmadığım durumdur. her şeyin doğalını sevmemden mütevellit hep doğallığı tercih etmişim, sevmişimdir. doğal olsun ki yapaylık gittiği gün ona olan hislerim azalmasın. doğal olanı bileyim ki doğal olmadığı günlerde daha güzelleşmişse bu beni daha da mutlu etsin...
  3. kıskanç sevgillilerin sık sık başvurduğu yalandır.
    'hayatım gerçekten makyajsız daha güzelsin' derler utanmadan.
    kanmamak lazım.
  4. kesinlikle kıskanç sevgili, ağabey yada size ileride asılacak erkek tarafından empoze edilmeye çalışılan deli saçması...
  5. yemekteyiz programının ilk kez faydasını gördüğüm durumdur. yalan değildir. son günlerde boşnak güzeli bir kız dahil olmuş yarışmaya, adı pınar. gram makyajı yok ve fevkaladenin fevkinde bir kız. he dese şu an basarım nikahı. yemekleri de güzel. zannedersem de zengin. ohh mis. ayrıca örnekleri çoğaltmak mümkün. doğal haliyle makyajlı halinden çok daha güzel olan kızlar mevcuttur. ancak makyajsız benden bile çirkin olanlar da vardır. o ayrı bi konu...

ek: evet lan oturdum bu kıza sebep yemekteyiz izliyorum kaç gündür. ühüh. işsizlik gözün çıksın.
  6. kısmen yalandır, kısmen doğru. kimi kızların doğal hali daha da güzeldir. ancak bazılarının kendine bakması, kendine rötuş yapması yeğdir.
  1. 1