1. her yerde yazdığı şekilde erkeklerin boşalmasına göre kat kat daha zevki olduğunun nereden öğrenildiğini çok merak ettiğim olay. çünkü kıyaslama yapmak için ikisini de yaşamış olmak lazımdır ki bu şu anda günümüz teknolojisince imkansızdır.
  2. sonucunda erkeklerinki gibi sıvı gelmez. zevk sıvısı gelir ama bu da çok az miktarda ve şeffaftır erkeklerinkine benzemez. başka birşey beklentisi içinde boşuna beklemek saçmadır. istediği kadar şevhetli, yüksek zevkle veya çok kez olsa da hiç bir şartta gelmez. videolarda görülenlerin hepsi yalandır, hurafedir, yanlış bilgilendirir insanı. bu tür şeyler görüp de niye gelmiyo diye bekleyenlerin biraz daha bilimsel ve doğru kaynaklarla ilgilenerek öğrenmeye başlamaları için bir küçük neden olması gerekir bu örneğin.
  3. frijit olmamaları ya da berbat bir gün geçirmemeleri durumunda, karşı cins sevişmesini iyi biliyor ve eşini tanıyorsa gerçekleşmemesi için neden olmayan keyifli doruk noktası. düğümleri çözüldüğünde her kadın keyif alarak boşalabilir ve genel yanlış kanının aksine çok daha kolaydır.
  4. kızlarla erkeklerin boşalmasının gerçekleşmesi farklı etmenlere bağlıdır. duruma göre ikisi birbirinden kolay-zor, erken-geç olabilir. erkekler organlarının birşeye girip çıkma haraketi yapmasıyla daha çok doruk noktaya ulaşırlarken, kızlar ise birşeyin organlarına girip çıkmasıyla erkekler kadar hızlı ilerlemezler o son noktaya, daha çok daha daha üst bölümlerindeki halk arasında bızır olarak adlandırılan yerler ve çevresine sürtünme uygulanarak zevk alırlar ve daha kolay boşalırlar. bu yüzden eğer her iki cinsiyete de en çok zevk aldıkları muamele yapılırsa kızların daha erken boşalmasına karşın, cinsel ilişki sırasında kızların ki erkeklerinkinden daha sonra gerçekleşebilir.