1. yıllarca olabiliceğine inanmış olduğum ama kanka seviyesine ulaşmış son 3 kızdan da kazık yiyince, artık saçmalık olduğuna inandığım olay
  2. kızdan kanka;

mükemmel bişeydir..eğer gerçek kankalık* duyguları içinde yaşanan bir dostluksa, bunu yaşayan erkek bireyin çok şanslı olabileceğine inanıyorum..bu bir kesin..çünkü bir erkeğin, çok yakın bir kız dostu ile takılmasının ona bazı alternatif ve pozitif hayat bilgileri kazandırır..bunlar nelerdir? en basit ve bir erkeğin aklına gelebilecek ilk örnek olan seks hakkında konuşma yapmayacağım şimdi..o su götürmez bir gerçektir ki; kız bir kanka ile cinsel hayat bilgilerinizi ve yeteneklerinizi olumlu bir yönde ve normalden daha hızlı bir şekilde gelişeceği kesindir..bu konuda daha çok konuşulacak başlık var ama ben biraz da değişik konulardan bahsetmek istiyorum..kız kanka bir erkeğin görünüşünde de önemli değisiklikler yapar..her ne kadar kızlarla alışvereşe çıkmak bir eziyet gibi gözükse de, aslında onların bizim alışverişlerimiz hakkında yapacakları zevkli tavsiyeler bizi daha çekici bir konuma getirebilir..yani demek istediğim kız kankanın tavsiyesi üzerine yapılmış bir alışverişten giyinmek, bizim * ilgilendiğimiz başka kızlara karşı ön izlenim safhasında belli başlı avantajlar sağlayabilir..ee kız değil mi bunlar, hiç laf etmesinler öncelikle bir dış görünüşe bakıyorlar..böyle bir durumda başka bir kızdan edineceğimiz kritik bilgiler ışığında giyinmek, tarz yapmak bizi gözle görülür bir yarar sağlar..ayrıca her zaman alternatif fikirlere açık bir insansak; bir kız tarafından verilecek herhangi bir konu üzerinde verilebilecek her tür ipucu veya tavsiye bizi daha iyi bir noktaya getirir.benim fikrimce bu dünya üzerinde iki tarz insanın gönderilmesinde asıl amaçlarından bir tanesi de şudur: erkek, kadının elinde ilgi ve emek bekleyen, gizli anlamını kadın sayesinde kazandığını düşündüğüm bir insan evladıdır..işte böyle bir durumda kız bir kankaya sahip olmanın bize sağlayacağı avantajlar daha da değer kazanmış oluyor..

sonuçta kız bir kankaya sahip olmak bence hayatın güzel yanlarından birisi..