merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

kütüphanede sevişmek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. türkiye'de ve diğer 3. sınıf ülkelerde, sokakta parkta rahatça yiyişemeyen ergen gençlerin kendini kapalı, gözden uzak mekanlara atması sonucu gerçekleşen eylem. sosyal baskıların getirdiği sonuç bi nevi. bir ülkede kütüphane zaten gözden uzak mekan olarak değerlendiriliyorsa şöyle bi uzaktan irdelemek gerekli sosyolojik ve kültürel yapısını o ayrı mesele. libidoları boylarını aşan bu veletlerin kitap kokusunun getirdiği afrodizyak etkiyle beraber emellerine ulaşmaları da söz konusu tabi. her yönden bir muamma kısaca.
  2. seviştiğiniz kitap türü aralığına göre değişir.

dünya klasiklerinin arasında sevişiyorsanız, ateşin ısısı yüksek ve evrensel boyutlarda sevişme olur.

edebiyat-tarih bölümünde sevişiyorsanız, daha epik ve lirik bir sevişme sizi bekler.

fen bilimleri aralığında ceryan ettiyse sevişme kaçınılmaz deneysel pozisyonlar baş gösterir.

psikoloji kitaplarının önünde başladıysa ilk temas, hemen sevişme kesilmelidir. ruhsal iz bırakabilir.

nacizane tahlillerimi sundum. hadi ben kaçar. öptüm. byes. hede höde.
  3. cami kütüphanesinde yapılırsa sevabı daha fazladır. ama imama yakalanmamak gerekir.
  4. bence, "kütüphaneyle sevişmek..."
    açıkçası o kitap kokusu, yığınla aşk cümlesi, rafların birinden uzanan dağılmış saçlar, başka bir rafta terli bir sırt, güzel bir erkek elinin tuttuğu belin oyuğunu gördüğünüz bir sayfa aralığı...
    sevişmek için değil bir kütüphane, bir tarla, bir samanlık, ara bir sokak, terkedilmiş bir binanın merdivenleri, akla gelmeyecek bir sürü yeri size altı sayfalarca doldurulmuş kelimelerle anlatan bir yer orası zaten.
  5. gençlerin sevişmek için yer bulamadığı gerçeğini bir kez daha ortaya koyan olay. arada cinsel bilgiler ansiklepodilerine bakıp fikir de alınabilir.
  6. çok heyecanlı olabilir, hele ki edeleli kaslara sahipseniz. (üst katta bi köşe var süper )
    feriştahtan sevgilerle.. şaka maka güzel olur *
  1. 1