• görseller

• kürt ırkı çirkindir
    • kürt ırkı çirkindir
    • kürt ırkı çirkindir
    • kürt ırkı çirkindir
    • kürt ırkı çirkindir
    • kürt ırkı çirkindir
  1. doğru olabilme ihttimali var. kişiden kişiye değişmekle birlikte :

"o yüzden sen de çirkinsin."
    baban.
  2. soğuk iklimde yaşadıklarından sürekli omuzlarını kafalarına çekerek yürümektedirler ve yüzlerini buruşturmaktadırlar. bundan dolayı yüzleri çirkin ve vücutları biçimsizdir. vücudun soğuğa karşı tepkimesi olarak çıkan aşırı kılları da sayarsak kürt ırkı çirkindir bu yüzden doğudan batıya kaçıp güzelleşmek istemektedirler. kürt meselesinin asıl sebebide budur.kahrolsun amerika.
  3. doğrudur, çirkindir. türk de çirkin, arttırıyorum ermeni de çirkin. aga biz çirkiniz. bu anadolu'nun suyundan mı havasından mı adım atan iflah olmamış.

bizans "istanbul'u bir adım geçersem siksinler" demiş. pontus "ulan kıyı şeridi iyidir, içlere dalmayayım acil durumda tüyerim" demiş.

anadolu uygarlıkları heykelcilik ile uğraşmamış. "ulan sormazlar mı adama o devirde ayna yok muydu?" diye düşünmüş. ileri görüşlülermiş.

kimisi heykel yapıp bilerek sağını solunu kırmış, kendince eskitme yapmış. "tam eşgal vermeyelim, zaten f tipiyiz" demiş.

ünlü kleopatra bile anadolu'nun suyundan içmiş, yıllar sonra aslında ne kadar çirkin bir kadın olduğu ortaya çıktı. o bile kompleks yapmış.

tanrıça çıkan illere, kasabalara bakarsanız anadolu'nun ya en batısında ya da en doğusunda. acil bir durumda apar topar sıvışmak için.

çirkiniz güzel kardeşim. hepimiz çirkiniz. orta asya'dan gelen türkler o zaman akıl edemediler tabi bu topraklar niye bomboş. olayı buymuş meğer, asırlar sonra çıktı ortaya.

büyük ketenpereye gelmişiz.
  4. herkesi anası gibi sanan bir faşistin aforizmasından başka bir şey değildir bu önerme.
  5. ulan şimdi şu sözlüğün 'faşist' bir yazarı olarak şuraya bunun bilimsel sebebini yazsak 58bin altıyüz elli altı (küsüratlı söyledim inandırıcı olsun diye) mesaj alıcaz; 'faşo faşo lilililili' diye.

ama ne yapayım lan sussam gönül razı değil.
    efendim bunun sebebi akraba evlilklerinin yoğun olmasının 3. kuşaktan sonra genleri bozmasıdır.
    inanmıyosanız norveçli balıkçılara sorun.
    ha, anadolu'da da vardır bu çirkinlik. yani türkler de çirkin lan, bir norveçli gibi değil.