1. korsan işi, kaçakçılık, uyuşturucu piyasası, kadın ticareti gibi ciddi piyasalar falan bu soysuz köpeklerdedir. nerede pis iş varsa çekinmeden girerler. cahil cesareti işte. akabinde çaldıkları paralar ile bir devlet kuracaklarını falan zannederler ama bu rüyanın bitmesine çok az kaldı merak etmeyin. hırsız piçler. düzen bozucu nankör köpekler.
  2. dandini dandini dastana dedirten durum..
    ya amerika da " alın o petroller ananızın ak sütü gibi helal olsun" diyordu zaten. türkiye'yi de o yüzden cehenneme çevirmeye çalışmıyorlar hiç. aslında ver kurtul politikası en sağlamı ama kime neyi vereceksin o da ayrı mesele. abd si bi yanda ingilizi bi yanda rusyası bi yanda. herkesin bir hesabı var doğu anadoluyla. allah topunun belasını versin ama onlara maşalık edenlerin daha büyük belasını versin. hayır merak ediyorum gerçekten ne vaadediyorlar da kandırıyorlar bu malları?
  3. yerli malları haftasında haraç, uyuşturucu, fuhuş, kapkaç gibi önemli ekonomik girdi kalemleri sergilenerek gururla dünyaya duyurulacak ulusal zenginliktir.

    petrol kalemiyle ilgili sergiler, abd ve ingiltere büyükelçiliklerinde ziyaretçilerce izlenebilecektir.
  4. bölgede oluşacak kürdistanın bağımsız(?) bir devlet olabileceğini sanmak... tamam başlığı açan arkadaş trollük yapmış olabilir ama bunu hayal eden arkadaşlar o bölgede kurulacak kürt ülkesinin yeni bir abd-israil sömürgesi olacaklarının, onların kucağına oturacaklarının farkında değiller mi?

    sonuç: eskiden türkiye adı altında türk,kürt, laz, çerkez, arap, alevi... olarak komple halkça sömürülürken bu sefer ayrı bir devlet altında gene aynı adamlar tarafından sömürülecekler..
  5. sömürge olmaktan öteye geçemeyecek zavallıların kuramayacağı devletde olsa asla ve asla zengin olmayacaktır.olsaydı kuzey ırak çoktan uzaya çıkmıştı pabucumun hayalperestleri.