• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 • görseller

  • külot izinin belli olması
  • külot izinin belli olması
 1. genelde kadınlarda özellikle pantolon giyen kadınlarda görülen bir izdir. etek giyen kadınlarda da bu izin görülmesi mümkündür. külota bağlı. ya da külotun lastiğine.

  ayrıntılara geçelim. şimdi öğle arasında,tenefüste vs.'deyiz.elde kahve lak lak edip kızları kesiyoruz. tabi kesmekle kalmıyor baştan ayağa süzüyoruz da. işte tam bu noktada, yani baştan başlayıp ayağa doğru giderken, gözlerimiz bir noktaya daha çok odaklanıyor doğal olarak. tahmin ettiniz neresi olduğunu. şimdi küçük bir parantez.

  bacılarım;

  ne olur sabah aynanın karşısında geçirdiğiniz saatler sırasında bir de dönüp kalçanıza bakınız. külot izi belli oluyormu diye. çok kötü gözüküyorsunuz. çok güzel bir kalça sahibi olabilirsiniz. elma,kayısı,şeftali. biçimi ne olursa olsun kötü duruyor. bakasımız gelmiyor. bu akşamdan tezi yok çamaşır dolabınızdaki tüm külotları kontrol edin.lütfen.

  dönelim tekrar. tam odaklanmışız kopacaz tüm dünyevi duygulardan o an kalçanın yaptığı küçük bir hareketle o iz herşeyi berbat ediyor. bööyleee v şeklinde kocaman bir iz. çeviriyoruz kafayı. canımız sıkılıyor.
 2. tanga ya da boxer giyerek ortadan kalkan pantalonun içinde v şeklinde bir külotun var olduğunu popoyu izleyen erkeğe gösteren iz.
 3. "olm çok çirkin görünüyo lan, valla libidom düştü" gibi tepkilerle pek çok erkeğin hoş karşılamadığını anladığımız durumdur. ancak pantolonun içinden külodun izini göremeyen erkek, "anaaa tanga giymiş lan, kesin yollu bu" diyerek hanımkızımızın peşine düşecek ve olmadık şekillerde salya bırakacaktır. olsundur. dar kot pantolon giymeyi tecavüze yeltenme için tahrik edici bir hareket sayan mahkemenin mensupları da aynı kafadandır ne de olsa. (hayır ne kafasıysa o, biz de içsek ondan).

  gelelim kızlarımızın yapması gerekenlere. zaten hayattaki bütün amacı erkekleri memnun etmek olan kızlarımız yanlarında bir iz belli eden külot, bir tanga, bir de bunlarla denenerek "hangisi yakıştı acıbaağ?" diye sorulacak yedek bir pantolon taşırlarsa iyi olur. mümkünse işyerlerine ve okullara deneme kabinleri kurulmalı ve bunların başına da her kesimden birer erkeğin oluşturduğu beşer kişilik jüriler dikilmelidir. bu jürilerde tanga sevenler, boxer sevenler, iz bırakan külot sevenler gibi gruplardan adamlar muhakkak bulunmalıdır. hanımkızlarımız her zevke uygun donlarını yanlarında taşımalı, jüri karşısında salınmalıdır. ancak bir de "bizim analarımız jartiyer mi bilirdi ulan?" erkekleri vardır ki, bunların da hali düşünülerek yedek bir paçalı don muhakkak olmalıdır çantada. hangisi iyiyse, puanlama sistemiyle fikir birliğine varılmalı, kızların iç çamaşırı gardrobu gerekirse devlet eliyle yeniden düzenlenmelidir.

  aksi takdirde, memnuniyetsiz ve libidosu düşen erkekler asla yüzlerine bakmazlar bu kızların, toplumun üreme kapasitesi düşer, maazallah nüfus düştükçe zeka seviyemiz artar falan. aslında bu zeka seviyesi de hep kadınlar yüzünden düşüyor. giyim kuşam desen yok, her zevke uygun "hizmet verecek" don desen yok. halbuki erkeklerimiz o kadar bilinçlidirler ki kadınların ne istedikleri hususunda, kendileri yıllardır giye giye eprittikleri uyduruk slip donlarıyla, uysa da uymasa da "kızlar böle beeniyo olm" diye diye giydikleri boxer'larıyla çok şık görüntüler sergilemektedirler. kızlarımızın acilen doğru yola sevkedilmesi gerekmektedir.
 4. kızların saklaması erkeklerin açması üzerine kurulu sonu gelmeyen bir gerçeği yok sayma operasyonun son serzenişi

  göbeğini sakla
  kılını bokunu püsürünü sakla
  sivilceni sakla
  hormonunu sakla
  kahkahanı sakla
  ağlamanı sakla

  külot giydiğin gerçeğini sakla
  sakla
  sakla
  sakla samanı gelir zamanı
 5. anladığım kadarıyla erkeğin kadının kalçasına bakmasına engel olan birşeymiş. bir çeşit savunma sanatı bu öyleyse. külot da savunma gereci. bibergazından bile etkili ve hitap ettiği kesim de daha geniş üstelik.