• görseller

  • köpekle kız tavlamak
  • köpekle kız tavlamak
 1. bir kere arkadaşın köpeğini alıp denemeye çıkmıştıkta avcumuzu yalamıştık, kızlara doğru gittikçe köpekle kızlar yolunu değiştirmişti. doğru zamanda doğru yerde yapılması gerekmektedir.
 2. kızcağız vakti zamanında bir köpek ısırığı yarası almışsa hiç de işe yaramayacak,bilakis köpek sahibi bayın varolan şansını da sıfıra indirgeyecek kız tavla(yama)ma yöntemidir.
  (bkz: @401434)
 3. fenerbahçe parkı ve caddebostan sahilde pazar sabahları yürüyen kızları tavlamak için; tikky erkeklerin puma ayakkabı, nokia telefon ve iyi cins köpeklerle kızları götürdükleri durumdur.
 4. bir arkadaşın sharpy'sini caddeye çıkarınca atlamayan hatun kalmamasından dolayı deneysel olarak da kanıtlanmış, başarılı hede.
  klinik deneylerle kanıtladık hesabı
 5. bazı kızları tavlamanın ne kadar kolay olduğunu ve bazı erkeklerin de basit ve kolay kızlardan hoşlandığı gerçeğini ortaya koyan durum...
 6. insanın inanası gelmese de yaşanabilecek hadiselerden biri. yalnız şu vardır ki; gerek kız gerekse erkek tavlanmak için çıkmıştır piyasaya. erkeğimiz her ne kadar tavlamak dese de, kendini kandırmaktadır. köpek ise sağa sola çişini ve kakasını yaparak, ".ıçarım sizin ortamınıza" demekte ve gereken cevabı insanoğluna vermektedir.