• videolar

 1. çok sıkıcı geçen 2012 all star smaç şampiyonasına biraz heyecan getiren muhteşem smacı basan ve çok çok büyük bir sürpriz olmazsa 2012 all star smaç şampiyonu olacak olan utah jazz oyuncusu
 2. tam bir maç içi smaççısı olmasına rağmen yaratıcı işler de yapabileceğini ortaya koyuyor. eğer seyirci oyu karar vermese şu ana kadar 2012 nba all star sprite slam dunk contest de açık ara en iyi smacı yaptı. umarım popülarite yerine yetenek oy alır ve kazanır.

  edit: vay be düne kadar kimsenin adını bilmediği evans 4 milyon oyun 1.2 milyonunu alıp chase budinger 'ın önünde %1 'le şampiyon oldu.

  yaptığı arkadaşının üzerinden atlayarak ve 2 topu iki ayrı eliyle smaçlaması gecenin açık ara en iyi smacıydı.

  karl malone 'un formasının postacı rolündeki kevin hart tarafından getirilmesi ama malone 'un imza smacını kullanması da gerçekten iyiydi.

  tek iyi beceremediği iş kamerayla yaptığı smaç oldu. fikir güzel uygulama vasattı. bu arada kaan kural 'ın smaç sonrası yaptığı yorumlar tamamen nba.tv yorumcularından çorlama usulü gelmiş. smaçlarda beklediği orijinalliği kaan'ın kendisinden de bekliyoruz,tercüman sıfatıyla çıkmıyor sanıyorum bu programlara.

  smaçlarını da paylaşalım bari de tam olsun:

  double dunk : http://www.nba.com/...

  mailman dunk:
  http://www.nba.com/...

  eye jam:
  http://www.nba.com/...
 3. 2013 nba smaç yarışmasında finalde seyirci oyuyla terence ross 'a kaybederek 2 sene üst üste smaç şmpiyonu olma şansını kaybetmiştir. bence boksta olduğu gibi devrik şampiyona bir şans daha verilip 3. kere çağrılması gerekir.

  bugunki performansı:

  http://www.youtube.com/...

  eğlenceli adam.