merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

italyan kadınları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. acaba onlar da ne bileyim, sözlüklerde , italyan erkekleri gitsin türk erkekleri gelsin diyorlar mıdır çok merak ediyorum. öyle diyorlarsa çok iyi kadınlardır, demiyorlarsa da yapacak bi'şi yok. ha, bi de bizim türk hatunlarının italyan erkek sevdalarını bilseler ne yaparlar merak ediyorum. sonuçta talep arttığında eldeki mal değerleniyor. mına koyim bu şekilde de her türlü italyan erkeğinin işine geliyor. yani her türlü italyan erkeği malı götürüyor. ühühü. nereden nereye geldim bak şimdi.
  2. aklıma hep sophia loren geliyor. şirret hatunlarmış havası var. italyan erkekleri, türk erkeklerinden fırlama olduğundan, türk erkeklerinin numaralarını yiyeceklerini sanmıyorum. yine hep türk erkeği evlenirse, türk kadınların aile yapısından farklı aile yapısyla karşılaşmaz herhalde.
  3. çok kıskançtır bu ablalar ama çok sıcak kanlıdır ve çabuk kaynaşırsınız. ılaria d'amico derim susarım
  4. google görsellerden değil muhakkak gidip yerinde görülmesi gereken kadınlardır.

-- spoiler --

göster

-- spoiler --
  5. dünyanın en güzel kadınlarıdır. neyse ki buradaki kırolara malzeme olamayacak kadar naif ve kaliteli, duru bir güzellikleri var. bu açıdan şanslıdırlar da.
  6. dünyanın en şirin kadınlarıdır. neyse ki buradaki kırolara bol malzemeli pizza tarifi verebilecek kadar açık sözlü ve hamarattırlar. bu açıdan şaşkındırlar da.

üstelik de benim çok benzediğim kadınlardır. o kadar güzelim ki ispanyol biscolataları da peşimdeler. ay ne harikayım ayol!