merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

italyan kızları

  1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ülke-şehir
  5. #gündem
  1. tümden gelecek olursak genel olarak italyanlar zaten rahat bir millet..kadınları, kızları da bu rahatlıktan kendilerine güzel paylar çıkarmışlar..genelleme yapmak istemiyorum ama güzeller de..en azından ben orta karar görmedim..şöyle desek daha iyi olacak nitekim; ya çok güzeller ya da çok çirkinler..ee, haliyle dış görünüşten bahsediyoruz, lâkin hepsinin içi sıcak, sıcakkanlılar..bacak ve göğüs teşhir etmekten hoşlanıyorlar..dekolte tipleri bu yönde bariz bir üstünlüğe sahip..düz, her daim fönlü, kaküllü saçları başarılı bir seçim oluyor genelde italyan hatunları için..kahveci sayısı kadar kuaför olursa tabi bir memlekette, beklerim böyle bir saç baş merakı bunlarda..bizim kızlar gibi denebilir..haa, unutmadan ekleyelim, büyük güneş gözlükleri demirbaş aksesuarlarından..
  2. referansı monica bellucci gibi bir hatun olan kızlardır. bu yüzden şanslıdırlar. monica'nın büyüsüne kapılan birçok er kişi bu kızların hepsini monica zanneder. her ülkede olduğu gibi, güzeli de vardır çirkini de.
  3. çıtı pıtı kız tanımına en çok uyan kızlardır. genelde açık mavi gözlü, beyaz tenli, kumral fıstıklardırlar. ince, uzun, zayıftır bunun yanısıra vücut ölçüleri 90 60 90'a yakındır. genelde milano moda haftasında görünürler. öpülesi sevdicektirler.
  1. 1