• videolar

• +1 görseller

• italyan kızları
    • italyan kızları
    • italyan kızları
    • italyan kızları
    • italyan kızları
    • italyan kızları
  1. tümden gelecek olursak genel olarak italyanlar zaten rahat bir millet..kadınları, kızları da bu rahatlıktan kendilerine güzel paylar çıkarmışlar..genelleme yapmak istemiyorum ama güzeller de..en azından ben orta karar görmedim..şöyle desek daha iyi olacak nitekim; ya çok güzeller ya da çok çirkinler..ee, haliyle dış görünüşten bahsediyoruz, lâkin hepsinin içi sıcak, sıcakkanlılar..bacak ve göğüs teşhir etmekten hoşlanıyorlar..dekolte tipleri bu yönde bariz bir üstünlüğe sahip..düz, her daim fönlü, kaküllü saçları başarılı bir seçim oluyor genelde italyan hatunları için..kahveci sayısı kadar kuaför olursa tabi bir memlekette, beklerim böyle bir saç baş merakı bunlarda..bizim kızlar gibi denebilir..haa, unutmadan ekleyelim, büyük güneş gözlükleri demirbaş aksesuarlarından..
  2. çıtı pıtı kız tanımına en çok uyan kızlardır. genelde açık mavi gözlü, beyaz tenli, kumral fıstıklardırlar. ince, uzun, zayıftır bunun yanısıra vücut ölçüleri 90 60 90'a yakındır. genelde milano moda haftasında görünürler. öpülesi sevdicektirler.
  3. güzellikte o kadar ahım şahım olmayan ama tabii ki gene de 5 kat turk kızlarına fark atan, kuzeyde yetişenler ile güneyde yetişenler aralarında dağlar kadar fark olan, ev işlerinde ve mutfakta gayet becerikli olup, eğer gerçekten severlerse erkeği için yapmayacak bir şeyi olmayan ülkemin kızları.