• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. nedense durduk yere çöken mail sistemidir. anlayamadığımsa bütün dünyadaki mail serverları paşa paşa çalışırken neden bizimkisi arada kafayı sıyırmaktadır? "madem çalışıyor neden oynuyorsun" gibisinden bir soru sormak gelir içimden ilgili insanlara.
    ne olursa olsun beleş pop3 desteği ve resmi bir mail olmasıyla vazgeçemeyeceğim sunucudur.
    ayrıca www.ebay.com a bu mail ile kayıt yaptığınızda sizden kredi kartı bilginiz istenmez, size adam gözüyle bakılır. *
  2. aynı zamanda maillerin de depolandığı 50 mb'lık alanda niye 10 mb ayrıca kota açtığı belli olmayan hizmet. şimdi deniyorum hem 10 mb sınır koyup hem de 50 mb dan bunu düşüyorsa bilgi işleme'e bazukayla dalacağım.
  3. 32 farklı dil seçeneğini bünyesinde barındırmasına rağmen türkçe desteği sağlamayan ve bu haliyle bir türk üniversitesinin mail arayüzü olarak kullanıma açılmış e-posta hizmeti.
    "yok efendim horde'un türkçe modülü yok da o yüzden bizim yapabileceğimiz bi şey yoktu bu durum için" diyecek olanlar için sdü'nün web sayfasına * bi göz atmalarını tavsiye ederim. (bkz. http://studwm.sdu.edu.tr/)
  4. türkçe desteği horde'ye yenilerde eklendiği için ve bim de bunu hala upgrade etmediği için türkçe desteğini henüz veremeyen hizmet. dolayısıyla eleştiri yapmadan evvel iyice bir araştırmak gerekiyor.
  5. bugün ilk kez girerken hafif sevindirik olduğum fakat iğrençliğini*** gördükten sonra aklımdan sildiğim itü'nün mail servisi.
  6. acilen adres blok özelliği eklenmesi gereken itü mail hizmeti. benim gibi spamlarla başı dertte olanlar zor durumda kalıyor...
    (blok özelliği var da ben bilmiyorsam kafamı zikiyimdir. biri anlatsındır)