• videolar

 • görseller

  • itü sözlük radyosu kaybedenler kulübü özel yayını
 1. itü sözlük, diğer benzer oluşumlarına göre, radyo yayın ve amatör radyoculuk anlayışı ile bir adım öne çıkarken ve hatta zaman zaman başlıktaki gibi, özel davetler, yayınlar gibi, adını duyaracak avantajları olmasına rağmen, yönetimin itü sözlük radyosunu pek önemsemeyen, genel yapısı, teknik sorunları, eksikleri ve olası yenilikleri ile ilgilenmeyen bir görüntüsü var.
  tam da bugün itibariyle yapılmış ve dj lere mesajla bildirilmiş olan "web dinleyicisi eklentisinin (kullanımı kolay olduğu ve genel çevrelerin dinlemesinin sağlanması isteğiyle) yeniden çalıştırılmış olması da, örn; askeriye ya da devlet kurumlarında, genel denetleme öncesi dönemleri, teftiş ya da özel davet durumları oluştuğu zaman, bir panikle, bir hareketlilikle yaşanan derleme, toplama, acil temizlik işlemleri gibi bir durumu anımsatmıştır.

  sözlükteki reklam olaylarına ve buna benzer radyo aktivitelerine gösterilen önem, sözlük radyosunun genel yapısına gösterilmemiştir.
  nicedir, sözlük yoklamasının 7000 lerde gezdiği günlerde ve gecelerde en fazla 35 kişilik yayın görülmesine rağmen, buna emek vererek bir şeyler yapmaya çalışan sözlük radyosu amatör dj lerine de yaklaşım gösterilmeli, belki de radyo, tümden tekrar gözden geçirilmelidir.

  diğer programlardan ziyade 22 mart 2011 salı günü saat 22:00'de yayınlanacak olan bu yayın da dinleyici rekoru kıracak gibidir vesselam.
  emeği geçenlere teşekkürler.

  kaybedenler kulübü yerine sözlük radyosu dinlemek
 2. özellikle film gösterime girdikten sonra sözlükte tekrar vuku bulması adına birilerinin yayını kaydetmeyi umarım akıl edeceği yayın olacaktır / oluyordur / olmuştur.
 3. 24 yaşından küçükleri vikipedi'ye yönlendirmesiyle ne kadar eğitim dostu bir yayın olduğunu anlayabiliyoruz. program boyunca makale makale gezicem artık. nasip kısmet hep.
 4. şu an çay adı altında alkollerin bardaklara doldurulduğu,sigaraların yandığı program.keyifle dinliyoruz.