merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

internette asdfghjklşi diye gülen insan tipi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. hayatımızda iyice yer edinen facebook, msn gibi internet üzerinden ileteşebilmemizi sağlayan ortamların en dingili en malıdır bu adamlar. kız versiyonları da görülmüştür. ulan elin oğlu oraya smiley diye bişey icat etmiş* komuş, kullansana ibiş.

+ olm rıfkı geçen bişey gördüm adfakdjfaasskfj hacı ya.
    - katılıyorum

+ adfakdjfaasskfj cidden yüzüne öyle mi dedin kızın rıfkı
    - evet kamilcim ama f klavye kullandım söylerken.
  2. adfakdjfaasskfj veya kdsjfkasdalk diye gülmek bir anda olan espriye ani tepki sonucu oluşur smiley'dan çok daha samimidir.böyle gülen mal mıdır? ayrı bir sorunsaldır.(bkz: kime göre neye göre)
  3. bu tekniğin icadında payı bulunan, ayrıca yaşayan en iyi icraatçisi şüphesiz bryan fury a.k.a. yavsak'tır. daha sonra bir şekilde insanlık arasında populerliğini kazanmış ve sanal alem literatüründe yer edinmiştir.

işin ince noktası: fazla sesli harf kullanmamak ve gülme efektinin içinde türkçe karakter barındırmamaktır.

doğru örnek: fksjdfklsjfksjflks

yanlış örnek: ğasüaüğsdağdşağsd
  4. msn'de konuşuyordun da sevgilin seni kucaklayıp klavyeye oturtmuş gibi niye götünle yazıyorsun?

zevk çığlıkları, şehvet inlemeleri bunlar yavrucum.

- oauu.
  5. bazı mallar var asldasldasjdlasdjlsadjsd diye gülündüğünü zannediyor. bilmiyor ki aslında şaşırma ve sapıtma ifadesi olarak klavyeye hunharca abanılıyor. askeriye mi lan burası. herkes aynı gülecek diye bi kaide mi var ? ister askdjasndkjasdaskda yaparım ister öpücük yollarım her güldüğümde.
  6. gerçek alemde (o ne demekse artık) bu şekilde gülen insandan iyidir. en azından seslendirilmiyor. da bir kısım ibiş her seferinde kendi içinden seslendiriyor olmalı ki rahatsız olmuş bu efektten.
  1. 1