• görseller

• ilkler yağlı gevrek
  1. üslüp adap nedir bilen bir öğrencinin, başka bir öğrenci evine giderken aldığı bir tür bim ürünü. olm elimi nereye atsam gevrek çıkıyor evde, yeter lan.
  2. "len bunun içine ne goyyolarsa adamın canına can gatıyor" repliğini artık her yediğimde şahsıma söyleten benzersiz ürün.
    (bkz: yahşi batı)
    bim'in en çok kar getiren ürünü olabilir diye düşünmekteyim. denemeyenler için en kısa zamanda herhangi bir bim şubesinden bir litrelik ayranla birlikte denenmesini şiddetle tavsiye ederim, hem karnınız doyar olum.
  3. bim'i bim yapan ürünlerin başında gelen harika bir atıştırmalık. centro gofretle birlikte tatlı tuzlu dengesi sağlanarak bir içecekle birlikte çok keyifli dakikalar yaşanabilir. üstelik 1.75 liralık fiyatıyla fiyat/performans olarak son derece başarılıdır.

sıradan kireç önleyici bim'in 2 tane olmasına rağmen biri sürekli çalışmayan(market ne kadar yoğun olursa olsun) kasalarından çalışmayanının önünden bildirdi.
  4. tazeliğini uzun süre koruyabilen nefis gıda,tembel ev hanımlarının, aniden gelen misafire karşı çay ikramlarında 1 numaralı kurtarıcısı.
  5. gurbet ellere giderken ülke sınırlarından çıkan oğlunun çantasına kutu kutu bundan koyan anneler tanıdım. ama en güzeli, çantasında bunun bulunduğu adamı tanıdım. hastasıyız bu gevreğin. evde ameliyat olmuş hasta varsa, kutu kutu alın. özlediğimi farkettim ben bunu be.