1. aslen ilişkiden sonra değil tam anlamıyla ilişki sırasında çıkan osuruk benzeri sestir. birçok erkeği olaydan soğuttuğu bilinmektedir.
  2. ilişki sırasında vajinaya dolan havanın dışarı çıkarken çıkarttığı sestir. ses çıkmaması için ne kadar uğraşılsada boşunadır o ses oradan çıkar.
  3. lolipopun ağızdan hızlıca çekilmesini takiben çıkarttığı ses.tabii bu ses,lolipopun büyüklüğüne ve ağız yapısının hacmine de bağlı olarak değişkenlik gösterebilir...
  4. çiftler uzun süren ilişkileri sonrasında ayrılma kararı alırlar bunu da vajina ve penise uygun bir biçimde açıklarlar. bu gelişmenin üstüne penis hiç bir tepki vermezken küçük,şirin vajina "miiyyyk miiyyk" şeklinde garip sesler çıkararak üzüntüsünü açıkça ortaya koyar.

    edit: arkadaşlar uyardı. başlıktaki "ilişki" den kasıt "cinsel ilişki" ymiş!!!
  5. gülme krizine neden olabilecek sestir. tam rahatlamışken duyulan bu ses er kişinin rahat bir oh çekememesine sebebiyet verir. dişi kişinin sinirlenip 'bir daha vajinamı görürsün sen bu vajinayı' demesi de cabasıdır. kendini tutamayıp gülen erkekler için kulakta mp3 le sevişmek durumu kurtarabilir.
  6. boş bir bardağa 30 cm yukardan bir dolu tatlı kaşığı yoğurtu bırakınca ortaya çıkan sesle bire bir aynı olan sestir. "bloupss" diye bir tınısı var az önce ayran yaparken farkına vardım.