1. güzel ilişkidir.birbirlerini sevdiler mi uzun sürer.fakat ikizler burcu kadınının canı zaman zaman sıkılır azcık rahat bırakılmak ister.aslan burcu erkeği de güven ister karşısındakinden.bu haftasonu kızlarla buluşucam diyosanız buluşucaksınız.buluşmadığınız zaman "noldu? neden?" diye kafanızı bikbiklerlermiş.
  2. yükseleni ikizler olan bir şahsiyet olarak diyebilirim ki; aslan-larla geçinemem ben. hıı geçinen varsa devam etsin.

ikizler, çok eğlencelidir ama *
  3. bir ikizler burcu kadınıyım ve yükselenim de başak dolayısıyla aslan burcu ve balık burcu erkeğini bulup tutulmak zor olmuyor.ikisinde de başarısız oldum.sözlükte varsa aslan burcu erkeği bana bir yol göstersin.reddedilme korkusu taşıyan aslan burcu erkeğini dize getirmenin yolu nedir ?
  4. sürekli didişen, ikizler burcu kadınının aslan burcu erkeğinin ben merkezciliği ve sürekli ben en iyiyim havalarından krize girdiği ama mütevazılığım mükemmelliğimin bir parçası diyen aslan burcu erkeğinin korkusunu saklarken, lütfedip ikizler burcu kadını ile sorunların çözümü odaklı tartışmalar yaptığı bir ilişkinin gözlemlendiği iki iş arkadaşımın ilişkisi.

edit: ikizler burcu kadını haklı.
  5. aslanın o yoğun, tutkulu sahiplenici tavrının bir türlü istediği noktaya ulaşamamasıyla temel bir ayrım yaşanan ilişki. ikizler özgürdür, birinin ona ulaşmasının bir manası yoktur ki, niye aslanın kendini sahiplenme arzusuna cevap versin? bence mutlaka temel bir noktada kitlenicek ilişki, istisnalara saygım sonsuz.