1. yazan olmamış. hadi klavyeye kuvvet. burçlarla alakam yoktur ama önceki ilişkilerimde tuttu, ayrıca alıştırdılar öncekiler, ama gerçek gözlemler fena olmaz. kontrollü deney gibi düşünüyorum bunu...

benim netten bulduğum bu;

"ıkizler ve terazi arasında uyumlu bir ilişki olabilir. her ikisi de değişken ve uçarı yapıdadır. her anlamda yeniliklere kolaylıkla ayak uydururlar. her ikisi de özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür bu nedenle birbirlerinin şahsı özgürlüklerine saygılı olacaklardır. terazi zarif, duygusal ve sevecendir; ikizler işe, sevecen, dışa dönük ve konuşkan biridir. onun bu özellikleri terazi burcu kişisini çok etkiler. terazi çok detaycı bir yapıda olup en ufak ayrıntılara bile takılabilir. bakımlı kişilerden hoşlanıp partnerinden de bunu bekler. başakta terazi gibi seçici bir yapıdadır. terazi evliliğe sizden daha çok yakındır bu nedenle ilişkinin başında niyetini söylemeniz sizin yararınıza olacaktır. hazır olmadığınızı düşünüyorsanız biraz zaman istemelisiniz. terazi sürpriz yapıp mutlu etmeyi çok sever bu özelliği ilişkinizin hareketli olmasını sağlar ve bu ilişkiyi bırakıp gitme ihtimalini azaltır. bu ilişki çok zor olmayacaktır, birbirinize sımsıkı sarılmalısınız."
  2. denk gelmediğim ilişki türüdür. iki burca da mensup olmadığımdandır büyük ihtimalle. ne bok yerlerse yesinler..
  3. oh tam bir dengesizlik cümbüşü. al birini vur öbürüne. iyi anlaşır bunlar iyi.
    biri birini verem, biri birini kanser eder. tadından yenmez.
  4. tahminim terazi kadını ikizler erkeğini bayar arkadaşlar.

götümden uydurmuyorum. yıldız haritalarına baktım, olmuyor. denge ve dengesizlik yürümüyor beraber.

her ikizler, her terazi bir mi derseniz, diyiverin.

huzur ve heyecan birarada yürümez. evet, götümden uyduruyorum yaa, ya ne olacaktı?

ama gel git diye bir şey var. var bir güç, hissediyorum. astroloji diyip geçmeyiniz lütfen.

tayyibe inanan %50lik bir mahsul var. bu da bir oluşum işte, hallice.
  5. yazan olmaz çünkü terazi kadını asla yazılmasına izin vermez. allah topunu bildiği gibi yapsın onların!
  6. 5 yıldır acısıyla çoğu zaman tatlısıyla bazen hüznüyle genelde neşesiyle, sıcak mı sıcak, aşık mı aşık, %500 sevgi ve sadakat garantisiyle süren ilişkidir. birlikte yaşlanmak için adım atılan mantık ve aşkın aynı anda sürdürebilen insanlar dır. ikizler mantık, sabır, zeka, pratiklik, gelişim, hareket ve gezmek dir. terazi huzur, aile, sosyal, güzellik, akıl, mantık, cazibe ve aşktır...ikisi de her konuda birbirine hitap eder. her ikizler ve her terazi aynı mıdır? tabi ki hayır, fakat çoğunluğu çok iyi anlaşır. tecrübeyle onaylanmıştır. denemeyenlere tavsiye edilir.