merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

ikizkardeş

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. 8. nesil yazar. ama fazla yazmaz. tanım girmediği bir girisi için "tanım gir silinir" dedim, "ağrına mı gitti yazdığım hahahaa görürüz silinip silinmeyeceğini" yazdı.

(bkz: no comment yazar)
  2. azılı bir fener düşmanı olduğunu belli eden yazar. açtığı başlıkların ve yaptığı tanımların 0-3 yaş grubu olduğunun bilmem ki farkında mı? neyse, biz çok gördük bu ikizkardeşlerden. önemi yok. saldırmaya devam edebilir. az da dişe tırnağa dokunsa da, kendine yazık etmese. biz de takdir dolu, beğeni dolu şeyler yazsak hakkında. umarım beni utandırır ve bu giriyi edit'lerim.

edit: editledim ama utandırdığından değil, utandıracak kapasitede olmadığından. çok çabuk kanaat getirdim, ordan pay biçin artık.
  3. fenerbahçe şampiyonluğu sonrası üzüntüden gözyaşı dökeceğine sözlükte fenerbahçe düşmanlığı döken yazar.

nickaltıma sosyalleşmesi gerek yazan bu arkadaşa ben ne yazık ki aynı şeyi söyleyemiyorum

ne de olsa bukalemunların sosyal hayatı olamaz..
  4. artık bana mesaj atamayacak yazar. attığını zannedecek, ama nafile.

türkçe'sine laf söylemeyin '' lütven '' çok kızıyor.
  5. artık bana da mesaj atamayacak yazar.

üstelik bana açmamı önerdiği lahmacun dükkanına, garson olarak çalışmasını teklif edeceğim yazar. malum bu türkçesiyle ve bu yazdıklarıyla kolay kolay iş bulamaz.