• görseller

• ikbal gürpınar
    • ikbal gürpınar
    • ikbal gürpınar
  1. acılı bir hayat hikayesinin artından çoçuklu bir kadınken üniversite okuyan ve müthiş diksiyonu ile okuduğu şiirlerle çok etkileyen, trt deki nane limon kabuğu programının sunucusuyken daha sonra stv ye geçen, ilk kasetinin adı simitin iki yarısı olan şiir okuyucusu.
  2. güler yüzlülüğü ile kendisini eleştirenlere en iyi cevabı veren bayan.

sene 2011...aynı şeyleri düşünmediğim, hakkında tamamen yorumsuz kaldığım kadın. allah selamet versin.
  3. çok güzel bir gülüşü olduğu aşikar ama "kimse yok mu"da aileleri zorda bırakan bazen utandıran saçma soruları vardı. o nedenle soğudum kendisinden, uzun süredir de arayıp sormuyorum.
  4. ilk evliliğini zorla yapan ve sonuçta boşanan, bu evlilikten bir oğlu olan, geçen yıl 2. kez dünya evine girmiş sunucu.
  5. i. melih gökçek'in en sağlam destekçilerinden olan, polyanna abla. ben acılar çocuğuyum diye ağlar her çıktığı yerde.. şiir okumayı beceremese de şiiri, "dört satır alta alta yazılmış kafiyeli şey" diye tanımlayan halkımızca "çok güzel şiir" okur diye bilinir.
    yoktur öyle bir şey, şiir öyle okunmaz. kitap yazdığını sanır, edebiyattan soğutur insanı..
    ha ayrıca son derece de yapmacıktır.. bir tebessüm bir yüzde ancak bu kadar iğreti durabilir sanırım...
    onun azcık entel olanına da bir zamanlar zaten kankası olan, iclal aydın denir.
  6. hep bu kadar mı yapmacık olunur dedirten, sayesinde trt de hala aklı başında insanlar olduğunu öğrendiğim, sırıtma modu her zaman on olan sunucu.
  7. esra ceyhan'ın trt şubesi, bir boy muhafazakarıdır kendisi. gereksizdir ziyadesiyle. ses tonu beni ürkütmektedir. bünyemde tebeşirin kara tahtada çıkardığı iğrenç sesle özdeşleşmiş kadındır. bir de şiir okuyor, okuduğunu sanıyor mu demeliydim yoksa?