merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• ideal kadın boyu
    • ideal kadın boyu

ideal kadın boyu

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. ideal kadın boyu nedir arkadaş?

adam boyum 1.90 kız dediğin 1.80 olmalı diyor, bir diğeri 1.50 olmasın götü yere yakın olandan korkacaksın. (bi kuyruk acısı var belli) diğeri 1.65 altındakiler anahtarlık gibi yazmış. ona yorum bile getirmiyorum kendi düşünsün artık!

hadi bunları geçtim de, buna ne demeli. küsuratlı boy istiyor adam! kadının ideal boyuna 1.73 yazmış, sanırsın "miss turkey 2014 güzelini arıyor. hayır, hadi sen 1.73lük hatun buldun. sonra bunun 18'lik çıtır olanını arayacaksın biliyoruz. annenin mezurası ile ölçtüğün bel 60 çıksın isteyeceksin. gözleri kahve olmasın, herkeste bulunmasın diyeceksin. saçları uzun olsun da aman ha aklı kısa olmasın, hafif meşrep olsun ama ağırlığını da korusun isteyeceksin. doktor olsun, mimar olsun da aman sakın benden çok kazanmasın diye mızmızlanacaksın. ben onun boyuna, saçına, etek boyuna, her haltına karışırım ama kadın benim boyuma posuma laf ederse olmaz diye yırtınacaksın. sen bu ideal boyların, gözlerin, bellerin hayalini kurmaya devam et dostum. sonra ne olacak biliyor musun? gideceksin en sümsüğünü, en malını en bodurunu bulacaksın. müstehak çünkü sana!

aklım almıyor cidden yazıyorsunuz lan!

... toplu gösterim...