• görseller

• iddaa oynayan kızlar
  1. rastlandığında saygı duyulan kızlardır. aslında saygıdan öte, bir "lan benim de böyle bir sevgilim olsa" dedirtirler insana. "geçen 250 ytl aldım iddaa'dan" tarzı cümleler kurarlar siz en fazla 10 ytl kazanabilmişken bu meretten.

hele bu kızlar bir de siz arkadaşınızla ps2 cafe'ye gidiyorken "ben de gelip oynayabilir miyim?" diye soruyorsa ayaklarına kapanmanız gerekebilir. alınlarından öpüyorum hepsinin.
  2. iddaa bayiine girildiği anda (özellikle bomba maçların olduğu günlerde içerisi her tür amca,dayıyla hınca hınç doluysa) herkes bi anda dönüp bakacaktır. tabiki grand tuvalet,pür makyaj girilmemiştir ama sonuçta kızdır,futbolla ilgileniyordur,tuhaftır. kupon alınıp bültene göz gezdirilirken birisi yanaşıp oynamayı öğretmek isteyecektir. o sırada "dayıcım geçen hafta bi sistem yapmışım sorma", "x-y maçı ne biçimdi ama..." gibi terimsel ve bilgi fışkıran konulara değinirse kızımız artık o onlardan biridir,candır.
    ertesi hafta gidildiğinde "bacım hoşgeldin,bu hafta neler var sende? ben de şunlar var.." şeklinde karşılamalar görmek,duymak mümkündür.
    iddaa çoğu zaman şansa bağlı bir oyun olduğu gibi takip edildikten sonra biraz da taktikle kızların da pekala oynayabileceği güzide bir oyundur.
  3. kısa yoldaniddaa oynayarak zengin olacağına ve hayellerini gerçekleştireceğine inanan kız modelidir.
  4. tarafımca henüz görülmemiş kızlardır..görülesidir,tanışılası,sevgili olunasıdır..hele bi de bomba kuponlar yakalabiliyorsa en yakın arkadaş tayin edilmelidir...
  5. arkadaşlarının banko gördüğü kuponu oynayıp sebeplenmeye çalışan kızlardan da olabilir bunlar.çevresindekilerin sayesinde sabah akşam bülten gördüğünden alışmış,aşmışlardır.önceleri şikayet etselerde artık şikayet etmeyip aksine kapılmış da olabilirler!*
  6. bunların, "abi sistem oynayın söliyim size mesela bu hafta groningen maçı banko. hatta az alkmaar maçına 1 ya da 0 diyin. alkmaar ofsayt taktiği ile oynıycak bu hafta." deyip yaran modelleri de vardır. *
  7. ganyanı yüksek maçlara tav olan ve ille de deplasman takımına verip ters köşe yapan kızlardır. takdire şayandırlar.
  8. kupon yapacağı maçlar oynanmadan önce,oturup ders çalışır gibi takım istatisliklerini araştıran,notlar alan,hatta bilyoner.comda hesabı olan kızlardır bunlar.futbolu severler,takip ederler.futbolun sadece kendi tuttukları takımdan ibaret olmadığını anlayabilmişlerdir aynı zamanda.ayrıca ofsayt nedir çok da iyi bilirler.