1. hz muhammed in her yaptığı şeyde olduğu gibi mükemmeldir. boşuna annem babam karım sana kurban olsun muhammed demiyorlar sanırım. hz muhammed cocukları gelecek olarak görmüştür.
  2. iki gram beyin sahiplerinin bile eleştirdiği , hayır eleştirmediği , direk saldırdığı sevgidir. inanırsın inanmazsın kardeşim bu senin bileceğin iş de , neden milletin değer verdiği , sahip çıktığı , sevdiği bir şeye saldırırsın bunu anlamıyorum işte. sanırım son dönem klavye delikanlılığının modası bu. gönül ister ki klavyede bu kadar cesurca salladığınız şeyleri , ağzınızla da söylemeniz.
  3. gene başladık . bu sefer hz.muhammed başlığına değil ayrı bir konu açılarak saldırılar başlanmış.aslında hiç yorum girilmemesi lazım ama işte dayanamıyor insan. hz.ayşe hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişilerin ,kafalarından salladıkları sadece çamur at izi kalsın,şunları bir deli edeyim yeter ak ,diye iç geçirdikleri ,hiç bir zaman onun değerini anlamayacakları sevgidir.zaten saldırınlar belli,hep onlar arasında gidip geliniyor.sözlük kurallarına uydurup biz de ebeveynleri hakkında sevgilerimizi dile getirirdik ama yapmıyoruz.çünkü saygılıyım ateist olmalarına.onlar da bizim kutsalımıza saygı duysunlar.
  4. ühühühüh aslında çok masumane bir sevgidir. peygamberimize ve değerlerimize bilip bilmeden bok atıyorsunuz. uruspuçucuğusunuz. sıkıysa ağzınızla da söyleyin? hadi? hadi? söyleyemiyorsunuz di miiiiii. böyle yavşaksınız işte.

    bok atmadan önce en azından bir okuy- ühühühü devam edemiycem böhehöeöe