• videolar

 1. bugün başlamış güzel bir dans yarışması programı.
  daha önce de aynı kadro tan sağtürk ve asena'yla beraber yapmışlardı ve çok tutmuştu. sonra ebru akel'le huysuz olmadan yaptılar ama iki bölüm sonra reyting kurbanı olup yayından kaldırıldı. buradan çıkan sonuç millet huysuz için izliyordu bu programı, tan ve asena olmasa da bu sefer de izlenir.
  yok böyle dans'ta da özge ulusoy ve helin avşar olacakmış. asena ve tan jüride olacakmış. böyle güzel dans yarışmaları olsun ardarda, çekin efenim izleyelim bizde keyifle...
 2. huysuz virjinin bu sefer işi sağlama alıp koltuğa konuşlandığı yarışma. yaş baş gitti tabi bi kaza olmasını istemez kimse. ama onun orada oturup espri patlatması bile yetiyor neie katmaya.
 3. yakın olmasam da bir arkadaşımın katıldığı dans yarışması.yani annem aradı '' konyada annanengilin apartmanda 5. kattaki kız vardı ya o show tv'de şimdi aç bak'' dedi de öğrendim.iyi kızdır,dansla oldukça ilgili kızdır bildiğim kadarıyla onun bu yarışmadan olabildiğince kazançlı çıkması dileyiğle diyelim madem.
 4. kızların kombinezonla dans ettiği yarışma.

  bi bacak kaldırma. bi 360 derece kendi ekseni etrafında dönme.. bi de bu beyonce yengenin "o-o o-o o-o o no no" derken yaptığı bi hareket var.. kıçı bi ileri bi geri oynatıyor böyle.. keser gibi.. heh işte o hareket. bu ortak parantezde gidiyor olay.

  o ikide bir "kareografi diyonuz cahiller siziii" diyerek düzelttiğiniz koreografi bu değil.
  dans bu değil.
 5. geçen gün tesadüfen izlemiş olduğum yarışma programıdır.. huysuz un da yarışmacıları görünce şoka girerek söylediği gibi bütün yarışmacılar mı çirkin olur arkadaş ..
 6. bir tango seyrettim vasattı. bayağı iyi puanlar verdi jüri üyeleri. bu kadar ruhsuz bir çift olabilir. o dansın aşk, tutku gibi duyguları yansıtması lazım. bunlar robottan farksız. karşındaki adama/kadına aşık olmayabilirsin lakin bir an için aşık olduğun kişiyi düşünsene. ruhsuz, ruhsuz, ruhsuz.
  mecburiyetten tanım:show tv'de yayınlanan dans yarışması.