1. acı ama muhtemelen çok ta albenisi olmayan kızdır. bu tanıma uyan genç hanımlar genelde hırçın olurlar, osuruktan nem kapıp herşeye alınırlar, sinemaya küçük kardeşleriyle ya da kuzenleriyle giderler ve genelde çok izlenen abuk filmleri tercih ederler. cafe de oturmayı israf olarak görürler. genelde mükemmel akademik kariyer sahibi olurlar kafayı yoracak başka şey olmadığı için derse verirler kendilerini. asosyaldirler, sosyal olabilenlere gıcık olurlar... çok yakınlaşmamak gerekir çünkü önemli bir kısmı sosyopattır...

  not: bu tanım sevgili edinmemeyi tercih etmiş hanımlar için yazılmamıştır. muhafazakar arkadaşların alınıp bıdı bıdı yapmasını gerektirecek bir durum söz konusu değildir.
 2. doyumsuzluğa maruz kalan kızcağızlarımızdır.her zaman için kendi hayallerinde yaşarlar her şeyi ve er ya da geç bir patlama durumu yaşanması muhtemeldir.
 3. baskıcı bir aileden gelen ve görücü üsulüyle evlenerek hiç sevgilisi olmadan evlenen ve ömrü boyunca tek sevgilileri çocukları olacaklar da vardır ülkemizde. çok acıklı oldu ama fazlasıyla yok mu ülkemizde?
 4. sevmemiş sevilmemiş kızdır.

  2006 yazında daha önce hiç sevgilisi olmayan bir kızın ilk sevgilisi olma başarısını yakalamıştım. ancak ilişki baştan sona çok garip bir şekilde ilerliyordu. ne zaman birşey yapmak için fikrini sorsam cevabı sen bilirsin oluyordu. gözgöze gelince gözlerini kaçırıyordu. arasıra bazı konularda oluşan anlaşmazlıklarda onun da fikrini alıp hareket edince biraz maço olmamı söylüyordu.
 5. kılını bıyığını bilemem ama ilk sevgilisinin hayatını zorlaştırma ihtimali çok yüksek olan kızdır.
 6. liseli olma ihtimali yüksek kızdır.
  ya da çirkindir.
  ya da dindardır.
  ya da ev kızıdır.
  ya da lezbiyendir.
  ya da evlidir.
  ya da kısadır
  ya da uzundur.
  ya da tek kaştır.
  ya da mağara kızıdır.
  ya da ölüdür.
  ya da tecavüze uğramıştır.
  ya da erseliktir.
  ya da canı istememiştir.
  ya da armudun sapıdır.
  ya da üzümün çöpü.
  ya da babası vasiyet etmiştir.
  ya da anası.
  ya da one night stand takılır.
  ya da tek aşk istiyordur.

  bilmem anlatabildim mi?

  edit:düzeltme.