• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. bir sınavda hafızalı makinelerin kürdan ilen teker teker resetlendiğini görülmüştür (arkalarında ufacık reset deliği vardır bunların).
  2. kimya dersindeki kurtarıcımdır kendileri ama artık işe yaramıyormuş birileri uyanmış kim uyandırdı aceba
    a)sozluk ve benzeri yerlerdeki giriler
    b)sozluk ve benzeri yerlerdeki giriler
    c)sozluk ve benzeri yerlerdeki giriler
    d)sozluk ve benzeri yerlerdeki giriler
    e)sozluk ve benzeri yerlerdeki giriler
  3. (bkz: leblebi)

-o ne olm??
    -ben bir tek bunu yazabiliyorum hesap makinesiyle
    -sen olayı yanlış anlamış olmayasın?
    -ya bir de bebek var ama onu sormaz dedim
    -anlıyorum, kolay gelsin
    -eyvallah

soru 1: çorum neyiyle meşhurdur??

(aha da leblebi valla)
  4. casio'nun siyah desem değil kopkoyu lacivert desem değil öyle makineleri var ya? hah işte onların üzerine kopya yazıp güneş gelen bir yere oturmayın. çok rahat okunuyor yazdığınız kopyalar, hem sizin tarafınızdan hem asistanlar tarafından.
  5. o kadar kopyayı makinaya yazarken zaten öğrenildiği için sınav sırasında bakmaya gerek kalmaz. aslında en iyi öğrenme biçimi kopya hazırlamaktır. eğitimciler buraya dikkat !
  6. zamanında arkadaşın birinin bir sınavda arkasına kopya yazması ve başka bir arkadaşın (onu tanımayan ve kopya yazdığını bilmeyen) asistandan hesap makinesi istemesi ve onun da kopya yazılı hesap makinesini alıp o arkadaşa vermesi, alan arkadaşın da kapağını açıp, bir kopyaya bir asistanın suratına bakması, asistanın da kopyayı sil demesiyle sonuçlanmasına sebep olan olay.
  7. olası bi hesap makinesi karışması durumunda "al ya bende bu formül yazmıyodu hacı, bu seninki sanırsam sendeki de benim" diyerek kendi hesap makinenize kavuşmanızı sağlayabilen eylem.