• videolar

• görseller

• hayal etmek
  1. insanoğluna verilmiş en büyük yetenek, en büyük özgürlük. krallığında sefa içinde yaşamanın sadece gözünü kapamanın arkasında olduğunun kanıtı.
  2. fazlasının zararlı olduğu, yüzleşmeyi, hayatın ne kadar acı * olduğunu unutturabilecek eylem...
  3. hayal etmek zararlı değildir, sadece hayalini gerçekleştirmek için adım atmamak zararlıdır. yani hayal etmek yetmez birazda hareket gerekir *
  4. zamanında hayal edilmemiş olsaydı, bugün hiçbir şey olmazdı... her şey bir hayalle başlar.kafada bir şey canlanır.ardından inanç ve çabayla bir çok hayal gerçek olabilir.ama fazla uçmamak lazım tabiki...
  5. sahip olamadıklarımı bana kazandıran tek şey...ne karşılığında bir şey istiyor, ne de acı veriyor yaşatırken. öyle kendi başıma yaşıyorum her şeyi. kahramanlarımı ben seçiyorum. kimin yanımda olmasını istiyorsam onu koyuyorum yanıma. bir kaç dakika olsada mutlu ediyor insanı, koparıyor içinde bulunduğu durumdan.

hayalden kopup gerçeğe döndüğünde sızlatsada içini yine de yetiyor verdiği mutluluk.