1. sözlük sathında binlerce kez şahit olduğum, güzel bir dil ile yapıldığında yazarına bonuslar kazandıran bir faaliyet. aslında güzel hareket, ben de hatun repinden özellikle " çok güzel sikilirler " ifadesi ile nemalanan birisiyim. niyetim kimseyi yermek değil, ama durum böyle. güncel örnekleri o kadar çok ki alkolik2000'inin affına sığınarak göstermek istiyorum.

başlık:

(bkz: türk kızlarının götünün kalkık olması)

giri:

" türk erkeklerinin her zaman siklerinin kalkık olmasının sonucudur.
    (alkolik2000, 22.09.2008 15:42 ~ 26.09.2008 10:29) "

alkolik2000 türk erkeklerine yılın ayarı denebilecek şekilde erkek olmasına rağmen rest çekerek güzel bir giri yazmış. buna artı oy verecek erkek sanıyorum yoktur, varsa da kayser sozer el atsın soruna, ortada aleni şekilde bir gizli eşcinsellik mevcut. bayan sözlük yazarları alkolik2000'inin bu girisini repleyerek onu haftanın ikincisi yapmış. ben mesela görür görmez eksiyi basmıştım ama yetmemiş. bakalım alkolik2000 daha ne yapmış:

başlık:

(bkz: casper)

giri:

" ben bu kadar karakterli, bu kadar mükemmel, bu kadar hümanist, animalist bir canlı ya da cansız tanımıyorum.

bugün casper izliyorum babamla, casper'ın kuzeni insanları, hayvanları korkutuyordu. ayıp ediyordu. zavallı bir kediciği korkuttu pinhani'ye nazire yaparcasına. kedi can havliyle kaçarken cenabet, bir köpek kulübesine daldı son hız. köpek bunu koşturmaya başladı. casper yere daldı ve köpekle kedinin arasından çıkıp köpeğin önüne dikildi. ben sandım ki köpeği paketleyip yollayacak.

ama o yüce hayalet ne yaptı? tek taraflı bir iyilik casper için kötülüktür. köpeğin ağzına bir kemik tutuşturdu. hem kediyi, hem köpeği mutlu etti. gözyaşlarımı tutamadım şerefsizim. bu nasıl bir büyüklüktür. o arsız köpeğe bile merhamet, iyilik. gel, ne olursan ol yine gel. casper mevlevidir. seni seviyorum casper.

bayramın mübarek olsun. "

(alkolik2000, 01.10.2008 01:59 ~ 02:24)

alkolik2000 ile beraber 2 seneye varan bir hukukumuz olmasa bir şey demezdim de bu adam sabahları beni gördüğünde " günaydın am " gece yatarken " iyi geceler göt " şeklinde mesajlar atabilen birisi. ben de ona genelde " nbr amin düdüğü " ne yapıyorsun " am paparası " şeklinde mesaj atar halini sorarım. şeffaf olmak lazım ey sözlük, bizleri 7/24 frak ile dolaşan, elimizde şapka ile halkı selamladığımızı falan sanıyorlar ama durum öyle değil. konu dağılmasın, alkolik2000 bu giride de güzel bir hareket yaparak hatun replerini toplamış. adamın küfürsüz giri sayısı birkaç rakam ile gösterilirken casper ile özellikle çıtır olarak nitelendirdiğimiz hatunlardan gelecek replere göre bir beklenti pozisyonuna girilmiş. ona gör yatırımlar var anlaşılan.

bunun hoş örneklerini kayser sozer de bizlerle paylaşıyor. birazcık da onun girilerini inceleyelim.

başlık:

(bkz: hatun yazarlara malakça yapılan sözlük baskısı)

giri:

" yeter lan artık. ağzınızı burnunuzu kırmamak için kendimi zor tutuyorum. sizin gibiler yüzünden sözlükler leş kızların bunalım erkeklerin kaybedenleri mekanı oluyor. tikkyler, ev kızları, kendi halinde takılan hoş hatunlar, metropol kadınları ağır geliyor di mi size, taşıyamıyorsunuz. darp edilmiş egonuz onların varlıkları karşısında iyiden iyiye yıkılıp gidiyor.

hangi etkenler sonucu ruhlarınızda tumturaklı pastırma kokusu duyumsatıp koltuk altlarınızı lemming kukusuna değdirerek evlerinizde, monitör karşısında, o aciz, asalak, ezik bakışlar eşliğinde dişi gibi dişi yazar arayıp ne var ne yok her yazdığını tarayarak, soluk, sinmiş, sadece boşalırken sike bastırmaya yarayan ucuz, zevksiz eşofmanınız götünüzden düşe düşe iç güdülerinizdeki vurdurma eğilimini tatmin etmeye çalıştığınızı gözümde canlandırabiliyorum. tiksiniyorum lan sizden. saçlarınızı kavrayıp kafanızı kapı kirişlerine vura vura kanatarak eklem yerlerinize matkap sokmayı o kadar arzuluyorum ki şu an…

hatun gibi hatun yazarları tek tip insan, insan da değil lezbiyen yapma gayesiyle gizli eşcinsellerin, gayların, homoların yaptığı sindirme harekatı. evet, ulanlı abili lanlı konuşan, kahverengi ya da siyah, hangi koyu renk olursa olsun istisnasız çok çirkin ve kimisinin ucuna metal, demir iliştirilmiş, bağcıkları pis kendi pis sağı solu her tarafı kaymış, göçmüş, şaftı kaymış botlar ayağında, ruhu gibi bitik, soluk, arada kalmışlık yayan siyah ya da gene herhangi bir koyu tonda kot kıvırmayı bilmeyen götünde, saçlarının arasına mor kırmızı eflatun attırılmış kadınlar arıyorsunuz di mi vurdurmak için?

açık konuşuyorum. başta oğlan yazarlar olmak üzere hemcinslerinin de destek vermesiyle hatun yazarlar “sözlük baskısı”na yenik düşüp buralardan gitmek zorunda kalıyor. size acizliliğinizi hatırlattıklarından yaşatmak istemiyorsunuz onları. nerede dişi bir tını duysanız malakça kendinizi kaybederek oraya buraya saldırıyorsunuz.

peki ya başardıklarınız? yani erkeksi tavırlarla yazan, maskulen havaya bürünüp dişi özelliğini kaybeden kadınlar? ilk onlar vuruyor hemcinslerine. neden? “kadın” olmaktan utanıp yerine “bayan” sözcüğünü çıkaracak kadar kendilerine güvensiz, aşağılık olduklarından?

evet, sizin gibi oğlanlar, sözlükte ya erkek ya da erkek özellikleri taşıyan kadın yazarlar yaratma gayesiyle hatun gibi hatunlara saldıran gay apaçilerden ölesiye nefret ediyorum. sayenizde “taç çizgisine bakan çeyrek daire, dragon, black thursday, vs” türünde nickler seçiyor kadınlar. niye? sırf aranızda barınabilmek, güçlü görünmek, ortama uymak, bulaşılmamak için. nasıl yazıyorlar peki? aynı. tıpkı sizin gibi… hatta daha yanar döner… istediğiniz oluyor işte allahın topları, piyasadaki erkekler yetmiyor, bi de kadınlara penis takmaya uğraşıyorsunuz. ne kadar hoplasınız yetmez di mi? allahın gayları.

erkeksi üslupla, nickle, tavırlarla dolanan kadın yazarlara saygı duymam. ulan ne oluyor yani bir hatun duyguca, prenses, angel, v.s diye bir nick alsa, yani normalini yapsa, size koyan, götünüzü folloşa çeviren ne oluyor da malakça yere yatıp dizlerinizin üzerinde domalıyorsunuz?

ya sataşmamanız için hatunların illa da karl marks, siyaset, abuk subuk kitaplar, filmler, yararak yararraak şeyler mi yazması lazım? nedir ulan bu tokmakçı düşkünlüğü?

sizin gibi ameleler yüzünde nişantaşı hatunu, elit-çıtır lise talebesi, işini gücünü kurmuş, kariyer yapmış kendi ayakları üzerinde duran iş kadınları, v.s, yani sizin gibi erkek mi kadın mı belli olmayan cinsler dışındakiler uğramıyor buraya. ne işleri var lan sizin gibi çapulcuların arasında?

ulan hatun gibi bir hatunun kenan doğulu, mark spencer, armani cafe, oje başlıklarına yazmasından doğal ne olabilir? straplez anlatsa. yok ama işte burada. allahın öküzleri yüzünden olmuyor. bi tane vardı güzel, tatlı, elit bir kız, onu da kaçırdınız be. ne diye başlık başlık gezip “ulan buraya yazdıysa kesin iştir” deyip, hadi deyip bi icraat yapabilseniz amenna, harıl harıl giri toplayıp saçma sapan giriler yazarak bu hatunlarla uğraşıyorsunuz. acizliğin boyutuna bakın yarabbim!

geçen gece ercan saatçi başlığını görünce öfkeden deliye dönüp oraya dokundurma amacıyla yazan kaç erkek varsa hepsini burnunu eze eze kırmak istedim. yerlerde süründürerek çenelerini fındık kıracağıyla darmaduman edip bileklerine ısırarak kopartmak. omuz çizgileri varsa çekiçle üzerinde geçmek yoksa da pergelle kendim çizmek… hatunlarla uğraşmayın lan. ederiniz bu kadar mı sizin?

ah gene çok sinirlendim. ya sinirlenince felaket tatlı oluyorum he, dur bi aynaya bakıp geleyim, ya yerim kendimi hakikaten, müthiş sevimli, çekici, karizmatik ve seviciyim.

neymiş efendim ercan saattçi’ye hayranmış. ulan senin ve erkekleştirdiğin kadınlar gibi metal rock bilmem ne diye böğüren ibne midir gay mıdır lezbiyen midir insan mıdır belli olmayan hayvana benzeyen garip şekilli yaratıkların hayranı olunca mı önemli biri olunuyor? kendi kendine oral seks yapanlar, karısını kızına peşkeş çekenler, kafası sürekli dumanlı gezenler, ayyaşlar, asi takılanlar, cool, bir tarza sahip olup kafa sikenler hakkında giri yazmak lazım di mi? neydi lan o gruplar, vokalistler, siz daha iyi bilirsiniz?

azureel’e birkaç tane nickaltı yazmış. “ayyy büyük komedi di mi? heheheh ne salakça şey bunlar?” kaç yaşındasınız lan siz? iki kızla aynı ortamda bulunamadınız mı hayatınız boyunca? ne ulan bu anaokulu tavırlı davranışlar? yemin ediyorum sizin adınıza utanmaktan yoruldum ya. ulan daha birkaç hafta önce yazarlar arasındaki flörtten, sevgili olunmasının güzelliğinden, doğallından bahsettim.

nerde yaşıyorsunuz lan siz? hangi dağdan geldiniz? kaldı ki ortada öyle bir durum da yok, altı üstü bir iki yazı, çok mu hoşunuza gitti, ilginizi çekti, çıldırıp deliye döndünüz. ahhh ne malzeme var di mi lan burada? ulan o kızdaki cesaretin, özgüvenin mazlum kırıntıları bile var mı acaba sizde? millet yanlış anlar diye değil öyle bir şey yazmak, hatun bir yazar mesaj atınca kasıldıkça kasılıp kendinizi parmaklıyorsunuz.

hatun yazarlar ağlak, duygusal, adı neyse işte onlardan yazmayacak da bunları kim yazacak peki? nihanlar ya da sizin gibi oğlanlar öyle mi?

açık konuşuyorum. şiir, şarkı sözü, anı, sevgilisinin sözü, hayatından kesitler, v.s, böyle basit şeyleri yazan hatunlara saygı duyduğum kadar buradaki hiçbir yazara-moda saygı duymuyorum. bataklıkta savaşıyorlar çünkü. herkesin “ayyy yazıya bak. ne yazmış” diyebileceklerine bile bile onur savaşı veriyorlar. kırılmaktan korkmuyorlar. kimisi kadınsı başlıklara girip rahatça seksti regldi falandı filandı yazabiliyorlar. ama yazmasınlar di mi cinsellik hakkında? tahrik oluyorsunuz. sonra planlı yapıyordur bunu. sizi azdırmak için. rahat bırakın lan bu hatunları. böylesine güçlü olamadığınızın bedelini ödetmeye kalkmayın.

ayrıca bu ayar vesileyle itü sözlükte yazıp da artık yazmayı bırakan tanıdığım ya da tanımadığım bu tür hatun yazarlara geri dönün çağrısı yapıyorum. itü sözlük geri çağırma komitesi adına ben yaparım böyle bir şeyi. yüksünmem. kompleks yapmam. dağdan inenlerin yarattığı “sözlük baskı”nı ancak benim gibi elit, duyarlı, karizmatik ve çekici bir erkek yıkabilir.
    (kayser sozer, 28.12.2007 00:03 ~ 31.12.2007 00:09) "

kayser burada güzel bir şekilde sözlük erkeklerine giydirmiş. haklı veya haksız olması önemli değil, ancak hatun repi brent petrolü gibi kıymetli olmasından dolayı sözlük bayanlarını kendi tarafına almak istemiş. güzel bir düşünce açıkçası.

tante rosa'nın bol ünlemli(!) birkaç girisinde de bu duruma rastlamak mümkün tabii! tante rosa da hem kendi cinsiyetini savunmak hem de feminizm yaygarası kopartabilmek için bu metodu seçiyor. ondan da örnek verelim ki, alınmasın küsmesin hemen.!!

başlık:

(bkz: ideal kadın)

giri:

" tüm bir erkekler ve evli kadınlar ordusunun - ki evli olmayan "kadın"ın toplumdaki kısayolu "orrosspuu"dur af buyurun - üstüne çullanıp geviş getirdiği kollektif bilinçaltımıza, bu işlem akabinde işlenen tüm özellikleri bünyesinde barındırandır.

ideal kadın kullanılmamış, "sıfır" vajinadır !

itaat kültürü kırbacı sırtında şaklarken; devlet "baba"nın tepiğiyle şiddeti kanıksayan, ana-"baba"nın höt-zötüyle tüm sivri köşeleri törpülenen, tüm bu zorlu etapların sonunda "baba"lara gelerek normalleşendir.

ensesine vurulduğunda lokmasını - öyle "al işte" diyerek fırlatan da değil, nazikçe- avucunuza bırakan, saçı uzadığı ölçüde aklı kısalan, kısaldıkça tek başına yap-amaz, ed-emezliği tescillenen, milliyetçi argümanların mihenk taşı analığı ile kutsallaştırılan, bedenini vatan toprağını savunurcasına üstüne orroosspuu diyerekten,tek tek "basarak"tan, bade süzerekten çullanan ataerkil ordularımızın ipoteğine -el mahkum- bırakan ve cinsellikten arındıkça beyazlar içinde el üstünde tutulandır.

kocasının vurduğu yerde gül biter. dolmuşta kalçasını avuçlayan elin dokunduğu yerde yasemin, sağdan soldan önden yandan bedenine sürtünen penisin değdiği yerde sümbül, bağırmadığı için suç oluşturmayan tecavüz sırasında kaçınılmaz olanın zevkine vardığı "ah oh" o anlarda eylemin iştirakçilerinin sperminin bulaştığı yerlerde frezya ... ufak çaplı bir çiçek tezgahı etkisi yaratır kadın ve kadına ait o "özel" anlar !

damızlık hayvanmışçasına varlığının gerekçesi üçlü-beşli doğurmak olan, başbakanlık gibi resmi makamlarca rahmine varması gereken asgari sperm sayısı tespit edilen, ulusal penis-vajina politikalarıyla çepeçevre sarılan, çocukluğunun ırzına yaşını başını almış,hatırı sayılır muhteremlerce geçilmişse "vakit"li vakitsiz yaşadıkları aklanan, çirkinliği koyacak kılıf bulunamazsa süratle imal edilendir.

kuyruğunu sallamadıkça, hepimizi "köpek"leştiren bir çağın tüm gaflet ve delaletinden sıyırandır.

üçer beşer toprağa gömdüğü evlatlarının boku bokuna ölümünün ardından vatansever damarını kesse bile o "saf" kanını içine akıtan, "feda olsun, gene olsun gene yollarım" diyebilendir ! ölsün diye doğurmaya razı gelen, muktedirlerin -meli, -malısına uyup yaşamın değil kanın önünde saygıyla eğilendir. tersini dillendiren bir transeksüelin kesik penisiyle dalga geçebilendir.

13 saate varan vardiyası bittiğinde aldığı maaşın, yanındaki fukara adamdan bile az olduğunu fark eden ve fakat bunun nedenini asla sorgulamayandır.

sarma, pilaki, patlıcan oturtma konularında emine beder'i hasedinden çatlatan, kendi sevişmelerinin birinden bile zevk almasa dahi gözü dışarıya kaymasın dediği kocasının "heybetli" penisine ve cinsel performansına methiyeler düzen, "kudurt beni erkeğim" nidalarıyla inleyendir. yatakta kocasına ardına dek açtığı bacaklarını dışarıda itina ile kapalı tutan, erkeğin temsili konusunda en ufak bir falso vermeyen kenar süsü misyonuyla salt "bilmem kim beyin hanımı" olan, daima bir erkek ile nitelenmesine asla ve katta sesini çıkartmayandır.

velhasılı ideal kadın cinsiyet farklılıklarını da gözönünde tutarak tıpkı ideal erkek gibi ; görmeyen, görse bile görmedim diyen, duymayan, duysa bile duymamazlıktan gelen, söylemeyen, söylese bile "hay benim eşşek kafam,neme gerek" diyebilendir.

işte, aşta, aşkta ve savaşta bir memleketimizin en yalınkat resmidir !
    (tante rosa, 10.05.2008 18:57) "

bu rep alma olayı sadece girilerde, başlıklarda karşımıza çıkmıyor tabii. çeşitli ayarlaşmalarda bile kız tarafı haksız olmasına rağmen birkaç kurnaz erkek hemen kızın yanına geçerek artık nasıl bir çıkarı olsa bile onu savunabiliyorlar. veya daha değişik bir tür olarak eğlenmeden, hedef göstermeden şikayet edebilen biri başkalarını özellikle erkekleri hedef göstererek müze gibi yerlerde rep gollumcülüğüne soyunabiliyor. sonra mesajlarda yapılan özür dilemeler, işte " haklısın üstad " şeklindeki ifadeler bu rep alma sevdasının önünü kesmiyor tabii.

güncel örnekleri daha da çoğaldında bu mecrayı bu tarz girilerle dolduracağım. beni izlemeye devam edin! [ ünlemi de koydum, dikkat çeksin canlar]
  2. of yaa demin güzelinden getir butonuna bastım, bu giri gelmeyecekti kesinlikle. ondan sonra sizlerin bu eyleminden dka sorumlu oluyor, hedef gösterdi diyorlar. ne alakası var? sayın nietzsche der kopfschmerzer'ın girisine bakalım hemencecik.

başlık:(bkz: göğüslerini teşhir etmekten hoşlanan kadınlar)

giri: " artık ciddi anlamda rahat bırakılması gereken kadınlardır. sabahtan beri ağzımı açmadan yaşanan tartışmaları izlemekle yetiniyorum. ama artık burama kadar geldi! göğüsleri güzel olan kadınlarımıza karşı yürütülen ayrımcı propogandalar dış mihrakların ayrımcı politikalarının bir sonucu olup toplumumuz içerisinde infial yaratmaktadır.

türkiye özgür bir ülke ve her bayanın dar kotlar giyip, dekolte kıyafetleriyle çekici olmaya hakkı var!

artık buna bir son verip, güzel göğüslü kadınların haklarını teslim etmeliyiz. bugün türkiye'de şahane göğüslere sahip olup, onları ön plana çıkarmaktan çekinen binlerce güzel göğüslü kadın var! yine aynı şekilde muhteşem kalçalara sahip olmalarına rağmen onları gizlemek zorunda kalan yüzlerce kadın var!

tartışmalara bakıyorum da "güzel göğüslü olmayan kadınlar göğüslerini teşhir etmesinler" tadında yorumlar yapılmış... ben böyle vurdumduymazlık, böyle merkeziyetçilik görmedim.

güzellik görecelidir. birine çirkin gelen diğerine güzel gelir. kimisi ufak göğüslü kadınlardan hoşlanırken diğeri büyük göğüslüleri tercih eder. mesela benim kişisel tercihim küçük göğüslü kadınlar. şimdi bu tercihe göre "büyük göğüslüler dekolte giyinmesinler" diyebilir miyim! bu ayrımcılığı uygulayabilir miyim!

bu ülkede yolunda gitmeyen bir şeyler var ve bu durumu düzeltmek de bizlere düşüyor!

(nietzsche der kopfschmerzer, 06.08.2008 02:23 ~ 02:24)

bu enfes giride özellikle birkaç noktaya takıldım. gerçekten böyle mi bu işler? "tartışmalara bakıyorum da "güzel göğüslü olmayan kadınlar göğüslerini teşhir etmesinler" tadında yorumlar yapılmış... ben böyle vurdumduymazlık, böyle merkeziyetçilik görmedim. " böyle bir yorum yazmış sayın niçe. başlıktaki diğer kişilerin girilerine laf sokmuş ama arkasına küçük göğüslü kadınların desteğini almaya çalışmış. güzel bir repçilik örneği. devamları da gelecek...