merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

harç

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. miktarını öğrenmek isteyenlerin okulun sağladığı iş bankası kartları ile atm lerden öğrenebileceği okula ödenecek para.
    şöyle ki:
    "ana ekrandan diğer işlemlere girin oradan firma/kurum ödemelerine ordan üniversite ödemelerine sonra sizden okulunuzun kodunu yazmanız istenecek (itü için bu kod 013 tür) daha sonra okul numaranızı girerek ne kadar harç yatırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz."
  2. ikinci öğretim öğrencilerinin felç olmasına neden olan miktarı ile nefret kazanan şey.
  3. okulu bitirince mutlu olma nedenlerinden biridir, zira altıncı yılda çok para istiyo *bneler.
    ve insanı "eğitim ücretsiz olmalıdır" diye afiş asmaya, yoldan çıkartmaya yonelik idari bir yöntemdir.
  4. gün itibariyle yatırmaya gidip de 3 ytl olduğunu gişe memurundan öğrenip şok olduğum miktardır.tekrar sordum yanlışlık olup olmadığını,hakikaten de öyleymiş.öğrenci milleti işte hiç birşeyden memnun olmuyor deyip azarladı adam bi de...
  5. devlet ve yetkili kıldığı organları tarafından sunulan hizmetin karşılığında, bu hizmetlerden yararlananlar tarafından ödenen paralardır.
  1. 1