merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

• görseller

• hakan boyav
  1. 1

hakan boyav

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  1. hırsız polis dizisiyle tanıdığım, tiyatrocu. şimdi de barda filminin kötü adamlarından biri. filmin tanıtımı çerçevesinde program program, röportaj röportaj tanıyoruz kendisini. her ne kadar henüz serdar akar'la diğer oyuncular kadar samimi olmasa da kimyalarının tutmuş olduğunu görebiliyorum. yakışıklı denemeyecek tipte biri, fakat benim için çekici bir erkek.

lakin, dün gece makina programında gördüm ki, alkollü çıkınca müsamere tadında konuşabilen bir adammış. cümleler tam bir çakırkeyfe yakışır şekilde uzadı da gitti, toparlanamadı bir türlü. hakkı devrim'e espri yapıldı, hakkı devrim'in '' anlayamadım'' demesi üzerine açıklanamadı da. eh be hakan boyav o kadar karizma gitti işte! ne içtiniz abi siz nejat işler'le? e malum nejat'ın barı var; tezgah. anladık, programdan önce orada toplandınız, sohbet ettiniz, bir iki kadeh de içtiniz. yok muydu size bir dur diyecek!?
  2. barda filminde jiletin keskinliğini diliyle kontrol eden zattır. vali filmindeki susturuculuğu bana eşkıya'daki şener şen seriliğini hatırlatır. acayip ankaragücü'lüdür. en esrarengiz soyada sahip 183 oyuncudan biridir.
  3. bugün edindiğim bir gerksiz bilgiye göre akademisyen tülin bumin in kardeşi olan ve kendisine neredeyse hiç benzemeyen çok başarılı oyuncu
  1. 1