• atlas

bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  1. kısırlaştırılmış erkektir. osmanlıda harem ağaları kısırlaştırılırdı. kısırlaştırılma için kullanılan birçok yöntem vardı. bunlardan bir tanesi özel iki taşın arasında ezilen penisin kendiliğinden düşmesini sağlayacak metoddur.
  2. osmanlılarda haremlere girebilen yabancı olmanın şartı olan kişilerde aranan özelliğe sahip kişiye söylenen genelleme.

osmanlıda birçok hadım etme tekniği vardı. hadım olacak harem ağaları hangi yöntemle isterse, o şekilde hadım edilirlerdi. bana ilginç gelen bir yöntem, özel iki taş arasında sıkıştırılıp sürtünme ile belirli bir metot dahilinde aşındırılan ve kangren edilen penisin, kendi kendine düşmesini sağlayan metottur.

hadım edilen kimselerin malum bölgesine özel bir kamış monte edilerek işemeleri sağlanıyordu.
  3. (yaşanmıştır)
    erasmus programıyla gelen dünya yakışıklısı bir heykel öğrencisinin başına heykel yaparken bacaklarının arasında çalıştırdığı elektrikli testere sonucu gelen olaydır. bir kıza bile yüz verdiğini görmediğim bu çocuk okulun bütün kızlarını üzmüştür bu olaylar neden minübüs ve otobüs sapıkları varken hem yakışıklı hem akıllı hem düzgün adamları bulur anlamam ..

(bkz: bir erkeğin başına gelebelicek en kötü şey)